۳۶۳۰ فقره تسهیلات توسط بانك مسكن درخراسان شمالی پرداخت شد


مجید اسدی فر در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار كرد: خوشبختانه بانك مسكن خراسان شمالی طی سال جاری در زمینه پرداخت تسهیلات به ویژه تسهیلات مسکن به شهروندان به خوبی عمل كرده به طوری كه ۹۰ درصد تسهیلات پرداختی در زمینه مسكن است.

وی گفت: از ابتدای امسال تاكنون سه هزار و ۶۳۲ فقره تسهیلات به مبلغ یك میلیون و ۴۵ هزار و ۸۳۶ میلیون ریال توسط شعب تحت پوشش مدیریت بانك مسكن خراسان شمالی به شهروندان پرداخت شده است.

اسدی فر افزود: از مجموع تسهیلات پرداختی در این مدت ۳۳ فقره تسهیلات به ارزش هزار و ۲۰ میلیون ریال مربوط به تسهیلات قرض الحسنه ازدواج و ۱۰ فقره تسهیلات به ارزش هزار و ۲۵۰ میلیون ریال مربوط به طرح های اشتغالزایی كمیته امداد امام خمینی(ره) است.

مدیر شعب بانك مسكن خراسان شمالی گفت: مابقی تسهیلات پرداختی نیز در قالب خرید مسكن، مشاركت ساخت مسكن، فروش اقساطی ناشی از مشاركت، جعاله، مضاربه، خرید خودرو، قرض الحسنه، مرابحه، مشاغل خانگی و ... بوده است.

[ منبع این خبر سایت مهر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات