۴۰۰ میلیارد ریال برای تکمیل خدمات ناحیه مهرگان قزوین اختصاص یافت


حسین بهزادپور در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص ضرورت تکمیل خدمات زیربنایی و روبنایی در ناحیه شهری مهرگان اظهارداشت: با توجه ویژه دولت و حمایتهای استانداری و اداره کل راه و شهر سازی آینده خوبی برای ناحیه شهری مهرگان پیش بینی می کنیم.

وی افزود:برای آماده سازی و تکمیل خدمات ناحیه شهری مهرگان با توافق سه جانبه انجام شده مابین شهرداری محمدیه، اداره کل راه وشهرسازی و قرارگاه خاتم الانبیا بیش از ۴۰۰ میلیارد ریال اعتبار تخصیص داده شده است.

شهردار محمدیه تصریح کرد: برای عملیات تکمیل آماده سازی و خدمات زیربنایی و روبنایی ناحیه شهری مهرگان با توجه به توافق به عمل آماده با اداره کل راه و شهر سازی مقرر شد تکمیل آماده سازی مناطق باقی مانده و تکمیل پارک ۲۰ هکتاری مهرگان و ۱۰ پارک محلی مناطق با اعتباری بالغ بر سی میلیارد تومان توسط قرارگاه سازندگی خاتم الاوصیا (عج) اجرایی شود.

وی گفت:دراین توافق سه جانبه طی دو سال محل تأمین اعتبارات هزینه مشخص شده و بااین روش درآینده ای نزدیک شاهدبهره برداری از بزرگترین پارک درون شهری استان به نام پارک بهشت خواهیم بود که مردم مهرگان از آن بهره مند خواهند شد.

بهزادپور اظهارداشت: این پارک در مرکز ناحیه شهری مهرگان قراردارد و در حال حاضر ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و با دسترسی به تمام نقاط ناحیه شهری مهرگان شرایط ویژه ای دارد ودر کنار آن پارک های محلی هم در داخل محله ها هر کدام با یک هکتار مساحت اجرایی خواهد شد.

شهردار محمدیه خاطرنشان کرد: عملیات آماده سازی فضای باقی مانده ناحیه شهری مهرگان هم با اتمام ساخت و سازهای نقاط مسکونی تکمیل می شود و بتدریج مردم ناحیه شهری مهرگان شاهد عمران و آبادانی خوبی خواهند بود.

وی به نصب تابلوهای معابر سطح شهر ناحیه شهری مهرگان اشاره کرد و افزود: نصب تابلوهای معابر راهنمایی شهری در این ناحیه هم از جمله اقدامات مهم شهرداری است که در شش ماه آینده کار نصب آن به پایان می رسد و قرارداد تهیه و ساخت آن در حال اجراست که امیدواریم در آینده نزدیک تمامی محیط شهری مهرگان به این تابلو ها مزین شود.

بهزادپور با تاکید بر این که همکاری خوبی بین اداره کل راه و شهرسازی و شهرداری محمدیه وجود دارد گفت: با توجه به این همکاری خوب و تعانل
مسئولان اداره کل راه و شهرسازی امید است با حمایت های استاندار محترم و معاون امور عمرانی استاندار و دیگر دستگاههای ذیربط با تأمین اعتبارات استانی شاهد ارائه خدمات بهتری در مسکن مهرگان و مردم شریف شهر محمدیه باشیم با این روند آینده خوبی را برای ناحیه شهری مهرگان پیش بینی می کنیم.

[ منبع این خبر سایت مهر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال