http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

۴۰۰ میلیارد ریال برای تکمیل خدمات ناحیه مهرگان قزوین اختصاص یافت

۴۰۰ میلیارد ریال برای تکمیل خدمات ناحیه مهرگان قزوین اختصاص یافت

حسین بهزادپور در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص ضرورت تکمیل خدمات زیربنایی و روبنایی در ناحیه شهری مهرگان اظهارداشت: با توجه ویژه دولت و حمایتهای استانداری و اداره کل راه و شهر سازی آینده خوبی برای ناحیه شهری مهرگان پیش بینی می کنیم.

وی افزود:برای آماده سازی و تکمیل خدمات ناحیه شهری مهرگان با توافق سه جانبه انجام شده مابین شهرداری محمدیه، اداره کل راه وشهرسازی و قرارگاه خاتم الانبیا بیش از ۴۰۰ میلیارد ریال اعتبار تخصیص داده شده است.

شهردار محمدیه تصریح کرد: برای عملیات تکمیل آماده سازی و خدمات زیربنایی و روبنایی ناحیه شهری مهرگان با توجه به توافق به عمل آماده با اداره کل راه و شهر سازی مقرر شد تکمیل آماده سازی مناطق باقی مانده و تکمیل پارک ۲۰ هکتاری مهرگان و ۱۰ پارک محلی مناطق با اعتباری بالغ بر سی میلیارد تومان توسط قرارگاه سازندگی خاتم الاوصیا (عج) اجرایی شود.

وی گفت:دراین توافق سه جانبه طی دو سال محل تأمین اعتبارات هزینه مشخص شده و بااین روش درآینده ای نزدیک شاهدبهره برداری از بزرگترین پارک درون شهری استان به نام پارک بهشت خواهیم بود که مردم مهرگان از آن بهره مند خواهند شد.

بهزادپور اظهارداشت: این پارک در مرکز ناحیه شهری مهرگان قراردارد و در حال حاضر ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و با دسترسی به تمام نقاط ناحیه شهری مهرگان شرایط ویژه ای دارد ودر کنار آن پارک های محلی هم در داخل محله ها هر کدام با یک هکتار مساحت اجرایی خواهد شد.

شهردار محمدیه خاطرنشان کرد: عملیات آماده سازی فضای باقی مانده ناحیه شهری مهرگان هم با اتمام ساخت و سازهای نقاط مسکونی تکمیل می شود و بتدریج مردم ناحیه شهری مهرگان شاهد عمران و آبادانی خوبی خواهند بود.

وی به نصب تابلوهای معابر سطح شهر ناحیه شهری مهرگان اشاره کرد و افزود: نصب تابلوهای معابر راهنمایی شهری در این ناحیه هم از جمله اقدامات مهم شهرداری است که در شش ماه آینده کار نصب آن به پایان می رسد و قرارداد تهیه و ساخت آن در حال اجراست که امیدواریم در آینده نزدیک تمامی محیط شهری مهرگان به این تابلو ها مزین شود.

بهزادپور با تاکید بر این که همکاری خوبی بین اداره کل راه و شهرسازی و شهرداری محمدیه وجود دارد گفت: با توجه به این همکاری خوب و تعانل
مسئولان اداره کل راه و شهرسازی امید است با حمایت های استاندار محترم و معاون امور عمرانی استاندار و دیگر دستگاههای ذیربط با تأمین اعتبارات استانی شاهد ارائه خدمات بهتری در مسکن مهرگان و مردم شریف شهر محمدیه باشیم با این روند آینده خوبی را برای ناحیه شهری مهرگان پیش بینی می کنیم.

منبع: مهر
تبلیغات

http://www.webiruni.ir/uploads/sujpqbk9fhkwl90d6g26bb45u2cu50jn.jpg

http://www.webiruni.ir/uploads/qk53boo8lx96sfes7wspanpa8j40j5x8.jpg

آخرین مطالب
کودکی در تگزاس ۲ بار متولد شد (عکس)
بازگشت بازیگران جم به کشور
سرقت اطلاعات 43 میلیون کاربر سایت آمریکایی
تا ساعت 7:30 صبح قرار بود نجفی معرفی شود
رفتار خشن پیشمرگه ها با یک داعشی+تصویر
استخدام دانشگاه های علوم پزشکی (کارت آزمون)
چهره سردار آزمون روی دیوار ورزشگاهی در روسیه
مهران مدیری وماشین لوکسش! (عکس)
بیرانوند سوژه شبکه های اجتماعی شد+عکس
ضعف گمرک برای کنترل کالا از طریق ایکس‌ری
عکس پانته آ بهرام در کنار پدر و مادر و خواهرش
دستگاه تصفیه آب تایوانی
استخدام کارشناس فروش،کارشناس حسابداری،کارشناس تحقیقات بازار
پیکسل ایکس ال امتیاز تعمیرپذیری 6 را از iFixit دریافت کرد
عکس های عاشقانه دلتنگی برای تصویر پروفایل
ماشین میلیاردی و خاص بازیگر زن مشهور در خیابان های تهران+تصاویر
مجيدی فيلم جديدش را در هند كليد می‎زند
نینتندو سوییچ از آنریل انجین 4 پشتیبانی می‌کند
اردوغان : از عراق تا بوسنی زمانی برای ما بود/ هشدار نخست وزیر به ایران
توضیح اژه ای در مورد پرونده‌های «برادران روزچنگ»، «سعید طوسی»، «صندوق ذخیره فرهنگیان»، «معماری‌نیوز» و «نرگس محمدی»