http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

شهروند حبس شده در خودروی سواری نجات یافت

شهروند حبس شده در خودروی سواری نجات یافت

 در پی تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵ آتش‌نشانی مبنی بر تصادف شدید دو خودروی سواری و محبوس شدن سرنشین، ستاد فرماندهی یکدستگاه خودروی اطفایی و نجات را از ایستگاه ۱۱ آتش‌نشانی به محل حادثه واقع در بلوار لاکان اعزام کرد.

به گزارش ایسنا، «احمد احمدنیا» سرپرست ایستگاه ۱۱ آتش‌نشانی گفت: به محض رسیدن به محل حادثه مشاهده شد به‌علت برخورد شدید دو خودروی سواری موجبات ریزش بنزین، آسیب‌دیدگی شدید سه سرنشین و محبوس شدن یک تن از سرنشینان فراهم شده است.

وی در ادامه با بیان این‌که به‌واسطه ریزش بنزین اقدامات سریعی برای پاکسازی محل حادثه جهت پیشگیری از بروز آتش‌سوزی انجام شد، افزود: آتش‌نشانان سریعاً پس از ایمن‌سازی محل حادثه نسبت به خارج کردن مصدوم از داخل خودرو و تحویل به عوامل اورژانس اقدام کردند.

احمدنیا یادآور شد: علت این حادثه سرعت زیاد و عدم توانایی راننده در کنترل خودرو و نهایتاً انحراف به چپ و وارد شدن به لاین مخالف یکی از خودروهای سواری تشخیص داده شد که به مصدوم شدن و انتقال سه تن از شهروندان به بیمارستان منجر شد.

منبع: عصر ایران
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات