بارندگی‌ها در لرستان۱۰۷درصد افزایش یافت/کمترین بارش‌ها درالیگودرز


به گزارش خبرگزاری مهر، به نقل از روابط عمومی شرکت آب منطقه ای لرستان علی امید سیفی اظهار داشت: طی امسال متوسط بارش ها در لرستان ۴۳۳ میلی متر بوده است.

وی از افزایش ۱۰۷ درصدی متوسط بارندگی ها در لرستان طی امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد و گفت: همچنین میزان بارندگی های دراز مدت لرستان نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۱۳ درصد رشد یافت است.

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای لرستان با بیان اینکه کمترین بارندگی ها در لرستان مربوط به شهرستان الیگودرز بوده است گفت: میزان بارندگی ها در این شهرستان طی امسال ۲۵۲ میلی متر بوده که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۲۷ درصد و نسبت به متوسط طول دوره آماری ۲۶ درصد افزایش یافته است.

سیفی همچنین بیشترین بارندگی ها در استان را مربوط به ایستگاه «کشور» به میزان ۶۱۹ میلی متر عنوان کرد و گفت: این میزان بارندگی نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۲۱ درصد و نسبت به متوسط طول دوره آماری ۵۹ درصد افزایش یافته است.

[ منبع این خبر سایت مهر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال