یک انبار داربست در مشهد دچار حریق شد


به گزارش خبرنگار مهر، با متصاعد شدن دود سیاه و سرکشیدن زبانه های آتش از یک انبار حاوی داربست در خیابان طبرسی مشهد ساکنان مجاور این انبار از سامانه امداد ۱۲۵ طلب استمداد کردند.

معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی مشهد در تشریح جزئیات این حادثه بیان کرد: با اعلام این خبر به ستاد فرماندهی بلافاصله آتش نشانان ایستگاه شماره هشت این سازمان  به بلوار طبرسی شمالی خیابان شهید  سوختانلو اعزام شدند.

آتش پاد سوم مهدی رضایی اظهار کرد: آتش نشانان به محض رسیدن به محل حادثه با توجه به قفل بودن انبار و نبودن مالک در محل اقدام به باز کردن قفل در کرده و ضمن قطع برق و گاز  عملیات اطفاء را آغاز کردند.

با اشاره به کانون حریق در انتهای انبار و وجود یک دستگاه خودروی سیمرغ در مجاورت آن گفت: آتش نشانان با اطفای به موقع آتش از سرایت آن به خودرو و دیگر قسمت های انبار جلوگیری کردند.

وی افزود: تلاش آتش نشانان در اطفای این حریق موجب شد تا تنها ۳۰ درصد از این انبار ۱۰۰ متر مربعی طعمه آتش شده و از خسارات سنگین بر اثر آتش سوزی جلوگیری شود.

معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی مشهد گفت: خوشبختانه به دلیل تعطیلی انبار و اقدام به موقع آتش‌نشانان به فردی در این حادثه آسیب نرسید.

[ منبع این خبر سایت مهر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال