آمار /کلوپ و فن خال دوباره مقابل یکدیگر


وبسایت رسمی برنامه نود - یورگن کلوپ و لوئیز فن خال بار دیگر به مصاف هم خواهند رفت.

به گزارش وبسایت نود، روز یکشنبه کلوپ برای اولین بار حضور در داربی سنتی شمال غرب انگلیس را تجربه می کند و البته بار دیگر فن خال و کلوپ مقابل هم قرار میگیرند، این دو آخرین بار، چهار سال قبل در المان و در دیدار بایرن و دورتموند به مصاف هم رفتند.

در فصل اول حضور فن خال در بایرن، تیم فن خال در هر دو دیدار موفق شد کلوپ و یارانش را شکست دهد، در دیدار اول، بایرن دست به کار بزرگی زد و در وست فالن با نتیجه 5-1 دورتموند را شکست داد. فوریه 2010 نیز در بازی برگشت همان فصل، بایرن 3-1 پیروز شد.

اما در فصل بعد، کلوپ جبران کرد و در هر دو بازی مقابل بایرن پیروز شد. آنها در اکتبر 2010، 2-0 بایرن را در خانه خود شکست دادند و سپس فوریه سال 2011، در بازی برگشت لیگ، 3-1 بایرن را شکست دادند تا برای اولین بار در 20 سال ، در مونیخ مقابل بایرن به پیروزی برسند.

باید دید این بار تقابل کلوپ و فن خال به کجا می انجامد؟

2021

[ منبع این خبر سایت 90 می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات