منتظر آلودگی شدیدتر هوا باشید


او گفت: این موج روز شنبه در سواحل شرقی خزر و برخی مناطق شمال شرق کشور سبب ابرناکی و بارش خواهد شد.

مدیر کل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی گفت: براساس تحلیل داده ها و الگوهای پیش یابی هواشناسی امروز درغالب مناطق کشور جو پایدار است، که پیامد آن انباشت آلاینده های جوی در شهرهای صنعتی و پرجمعیت خواهد بود.

به گزارش ایسنا احد وظیفه گفت: امروز در استان های ساحلی دریای خزر، بویژه استان های مرکزی و شرقی روند افزایش دما ادامه می یابد، از اواخر وقت امروز با نفوذ جریان های شمالی و عبور موج تراز میانی جو در برخی مناطق شمال غرب ابرناکی و بارش پراکنده باران و برف و کاهش دما شروع شده و بتدریج در روز جمعه استان های ساحلی دریای خزر را نیز فرا می گیرد.

او گفت: این موج روز شنبه در سواحل شرقی خزر و برخی مناطق شمال شرق کشور سبب ابرناکی و بارش خواهد شد.

به گفته وظیفه، آسمان تهران در روز پنجشنبه کمی ابری درپاره ای نقاط همراه با غبارمحلی، با حداکثر و حداقل دمای ۱۶ و ۴ درجه سانتیگراد و در روز جمعه ۲۵ دی ماه، کمی ابری و غبار محلی در بعدازظهر افزایش ابر و وزش باد، با حداکثر و حداقل دمای ۱۵ و ۴ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

همچنین در روز شنبه هوای شهر تهران کمی ابری در پاره ای نقاط همراه با وزش باد و حداکثر و حداقل دمای ۱۲ و ۲ درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

[ منبع این خبر سایت عصر ایران می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال