http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

اعلام آمادگی ۴۳ سرمایه‌گذار برای سرمایه‌گذاری در اصفهان

اعلام آمادگی ۴۳ سرمایه‌گذار برای سرمایه‌گذاری در اصفهان

به گزارش خبرنگار مهر، عصر پنجشنبه در آخرین روز نخستین همایش بین‌المللی فرصت‌های سرمایه‌گذاری شهر خلاق اصفهان مراسم انعقاد تفاهم‌نامه‌های شهرداری اصفهان با سرمایه‌گذاران حاضر در این همایش برگزار شد.

سید مرتضی حسام نژاد، مشاور شهردار در امور سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های شهرداری اصفهان در این مراسم با اشاره به اعلام آمادگی ۴۳ سرمایه‌گذار برای فعالیت در شهر اصفهان اظهار داشت: با توجه به بررسی‌های صورت گرفته امروز با هشت نفر از این سرمایه‌گذاران به انعقاد تفاهم‌نامه نهایی رسیدیم.

گفتنی است در این همایش با «اشتون جی فرولینگ» نماینده شرکت «سولار صنعت نوآور» در بخش انرژی‌های نو و خورشیدی تفاهم‌نامه‌ای برای تولید یک هزار مگاوات انرژی خورشیدی با شهرداری اصفهان به امضا رسید.

امضای تفاهم‌نامه راه‌اندازی مجموعه چند منظوره شهرک ولی عصر نیز از دیگر تفاهم‌نامه‌های منعقد شده در این همایش بود که بین شهرداری اصفهان و شرکت همپا تجارت آلین در منطقه ۱۳ شهرداری اصفهان با زیر بنای ۱۳۰ هزار متر مربع با کاربری تجاری، فرهنگی و تفریحی در زمینی به مساحت ۳۰ هزار متر مربع به امضا رسید.

تفاهم‌نامه مجموعه تفریحی، گردشگری باغ فدک نیز که از دیگر پروژه‌های مورد توجه سرمایه‌گذاران این همایش بود که با اعلام همکاری شرکت سازه میثاق تفاهم‌نامه آن با شهرداری اصفهان به امضا رسید.
شهر تفرجی پرواز در منطقه شرق اصفهان نیز از دیگر پروژه‌های مورد توجه سرمایه‌گذاران نخستین همایش بین‌المللی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در شهر خلاق اصفهان بود که با اعلام شرکت سرمایه‌گذاری عقیق نقش جهان تفاهم نامه اجرای این پروژه نیز به امضا رسید.

نورینکو نیز شرکت چند منظوره چینی است که آمادگی خود را برای اجرای پروژه حمل ونقلی قطار شهری اصفهان و هتل سازی و ساختمان سازی اعلام کرد که در این زمینه‌ها به نمایندگی جیانگ جاو هانگ تفاهم‌نامه هایی را با شهرداری اصفهان به امضا رساند.

شرکت هم افزا طرح فاوا نیز در خصوص توسعه شبکه بی سیم اصفهان  به منظور راه اندازی ۴۰۰ کیوسک اطلاع رسانی در شهر اصفهان تفاهم نامه‌ای را به امضا رساند که با اجرای این طرح وای فای شهر اصفهان نیز راه اندازی خواهد شد.

سامانه اطلاع رسانی خدمات شهری نیز توسط شرکت گسترش الکترونیک سیمین ایران مورد استقبال قرار گرفت و تفاهم نامه‌ای بین این شرکت و شهرداری اصفهان به امضا رسید.

عطش سرمایه گذاری در نگین شهرهای جهان باید برطرف شود

رئیس شورای شهر اصفهان نیز، در آیین انعقاد تفاهم نامه با سرمایه گذاران در آخرین روز نخستین همایش بین الملی فرصت های سرمایه گذاری شهر خلاق اصفهان اظهار داشت: حجم گسترده استقبال سرمایه گذاران که منجر به عقد تفام نامه  در این همایش شد نشان از این دارد که ما برای آینده اصفهان باید فضای گسترده تری را در اختیار سرمایه گذاران قرار دهیم.

وی با بیان اینکه امیدواریم روند رو به رشد کمی و کیفی ایجاد فضای گسترده تر برای سرمایه گذاری فراهم شود، تصریح کرد: با برگزاری همایش بین المللی فرصتهای سرمایه گذاری شهر خلاق اصفهان این احساس هم در مدیران شهری و هم برای سرمایه گذاران به وجود آمد تا فرصت سرمایه گذاری در نگین شهرهای جهان را مغتنم شمارند و از این فرصتها استفاده کنند.

رضا امینی ضمن قدردانی از فعالیت های شهرداری اصفهان در راستای برگزاری این همایش بیان کرد: امیدواریم این همایش آغاز یک حرکت و اقدامی نو برای شهر اصفهان باشد.

منبع: مهر
تبلیغات
تبلیغات
آخرین مطالب
آغاز کلاس های آمادگی آزمون MSRT , آزمون EPT
باران پاییزی در کرج
کلیپ فیلم آموزش حسابداری آموزش حسابداری شرکت های جدید تاسیس
ویدیو فیلم پیتزا لوله ای! / دریافت کلیپ
عکس های سیمرغ از حضور گسترده بازیگران بازیگر و بازیگران در نمایش فیلم متولد ۶۵ (۱۰ عکس)
سیمرا حسن پور و شریک زندگی اش سامان سالور در نمایش فیلم متولد ۶۵ (۶ عکس)
علی ضیا, نیما ماه شعبان نژاد و محمد سلوکی در نمایش فیلم متولد ۶۵ (۵ عکس)
اولین کارگاه مجازی (غیر حضوری) سبک زندگی قرآنی به انجام رسانده می شود
فریدون مشیری، سراینده دلاویزترین غزل دنیا (۵ عکس)
انجمن یادگیری «اطلس قرآنی» مخصوص رابطین خبری به انجام رسانده می شود
خروج دود مشکوک از زمین در یکی از خیابان‌های تهران + فیلم
تنیس باز زن روسی حین مسابقه موهایش را کوتاه کرد ! عکس
دوستی صمیمانه مرد و خرس غول پیکر + عکس
رامین رضاییان بر بالین پورحیدری
دلیل نامگذاری هشتمین ماه سال به نام آبان چیست؟
استخدام حسابدار مجرب در یک هلدینگ معتبر در صنعت غذایی
بهترین قاریان و حافظان کشور در سال ۱۳۹۵ شناسایی شدند
آهنگ سهراب صفا بنام بهانه ی تو – دانلود موزیک جدید
"رویای نیمه شب"، نگاهی مثبت به همراهی و تعامل بین مذاهب دارد
درآمد ۵۸ هزار میلیاردی دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی از منابع غیرشهریه ای
تبلیغات