شورای قضایی استان سمنان تشکیل شد


به گزارش خبرنگار مهر، سید محسن مظهری عصر پنج شنبه در نشست شورای برنامه ریزی دادگستری استان سمنان با بیان اینکه آیت الله صادق آملی لاریجانی رئیس قوه قضائیه آیین نامه تشکیلات و شرح وظایف و اختیارات شورای قضایی استانها را ابلاغ کرده اند، افزود: این دستور در راستای اقتدار، وحدت و هماهنگی بیشتر در استانها انجام شده است.

وی تصریح کرد: شورای قضایی که تا کنون با حضور مدیران ادارات تابعه قوه قضائیه در استان، دادستان مرکز استان و مدیرحفاظت اطلاعات دادگستری تشکیل جلسه می داده است با افزایش اعضا و همچنین تغییراتی در وظایف و اختیارات رئیس و اعضای این شورا به کار خود ادامه خواهد داد.

رئیس کل دادگستری استان سمنان این تغییرات را در راستای ایجاد وحدت، هماهنگی، همکاری و هم افزائی بین واحد های قوه قضائیه در استان های کشور و همچنین نحوه ارتباط سازمان ها و ادارات آنها با یکدیگر عنوان کرد.

مظهری همچنین با اشاره به فرصت کوتاه باقی مانده تا پایان سال جاری بر حرکت در مسیر برنامه و توجه بیشتر به هدف گذاری های صورت گرفته در سطح استان تاکید کرد.

سرپرست معاونت برنامه ریزی دادگستری کل استان سمنان نیز در این نشست ضمن ارائه گزارشی از نشست معاونان برنامه ریزی کشورگفت: برنامه ی عملیاتی سال 95 در سطح قوه قضائیه به صورت کشوری و با استفاده از نرم افزار یکپارچه تدوین خواهد شد.

محبوبه صابرگفت: در صورت تصویب و ابلاغ برنامه ششم توسعه کشور مطمئناً سیاست های ابلاغی نیز در برنامه عملیاتی سال آینده لحاظ خواهد شد.

وی همچنین از کسب رتبه اول دادگستری کل استان سمنان در اجرا و ارائه گزارش نظرسنجی میزان رضایت مندی شغلی کارکنان مراکز استان ها، در سطح کشور خبر داد و افزود: با توجه به ضرورت و نیاز به نظرسنجی های علمی و استاندارد در برنامه ریزی ها  در آینده میزان رضایت شغلی قضات، افکار سنجی مراجعین نسبت به قوه قضائیه مورد سنجش قرار خواهد گرفت.

در نشست شورای برنامه ریزی دستگاه قضایی استان سمنان هر یک از معاونان قضایی گزارشی از ارزیابی های صورت گرفته، نحوه  عملکرد و نقاط قوت و ضعف حوزه های قضایی مورد نظارت خود ارائه دادند.

[ منبع این خبر سایت مهر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال