http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

شورای قضایی استان سمنان تشکیل شد

شورای قضایی استان سمنان تشکیل شد

به گزارش خبرنگار مهر، سید محسن مظهری عصر پنج شنبه در نشست شورای برنامه ریزی دادگستری استان سمنان با بیان اینکه آیت الله صادق آملی لاریجانی رئیس قوه قضائیه آیین نامه تشکیلات و شرح وظایف و اختیارات شورای قضایی استانها را ابلاغ کرده اند، افزود: این دستور در راستای اقتدار، وحدت و هماهنگی بیشتر در استانها انجام شده است.

وی تصریح کرد: شورای قضایی که تا کنون با حضور مدیران ادارات تابعه قوه قضائیه در استان، دادستان مرکز استان و مدیرحفاظت اطلاعات دادگستری تشکیل جلسه می داده است با افزایش اعضا و همچنین تغییراتی در وظایف و اختیارات رئیس و اعضای این شورا به کار خود ادامه خواهد داد.

رئیس کل دادگستری استان سمنان این تغییرات را در راستای ایجاد وحدت، هماهنگی، همکاری و هم افزائی بین واحد های قوه قضائیه در استان های کشور و همچنین نحوه ارتباط سازمان ها و ادارات آنها با یکدیگر عنوان کرد.

مظهری همچنین با اشاره به فرصت کوتاه باقی مانده تا پایان سال جاری بر حرکت در مسیر برنامه و توجه بیشتر به هدف گذاری های صورت گرفته در سطح استان تاکید کرد.

سرپرست معاونت برنامه ریزی دادگستری کل استان سمنان نیز در این نشست ضمن ارائه گزارشی از نشست معاونان برنامه ریزی کشورگفت: برنامه ی عملیاتی سال 95 در سطح قوه قضائیه به صورت کشوری و با استفاده از نرم افزار یکپارچه تدوین خواهد شد.

محبوبه صابرگفت: در صورت تصویب و ابلاغ برنامه ششم توسعه کشور مطمئناً سیاست های ابلاغی نیز در برنامه عملیاتی سال آینده لحاظ خواهد شد.

وی همچنین از کسب رتبه اول دادگستری کل استان سمنان در اجرا و ارائه گزارش نظرسنجی میزان رضایت مندی شغلی کارکنان مراکز استان ها، در سطح کشور خبر داد و افزود: با توجه به ضرورت و نیاز به نظرسنجی های علمی و استاندارد در برنامه ریزی ها  در آینده میزان رضایت شغلی قضات، افکار سنجی مراجعین نسبت به قوه قضائیه مورد سنجش قرار خواهد گرفت.

در نشست شورای برنامه ریزی دستگاه قضایی استان سمنان هر یک از معاونان قضایی گزارشی از ارزیابی های صورت گرفته، نحوه  عملکرد و نقاط قوت و ضعف حوزه های قضایی مورد نظارت خود ارائه دادند.

منبع: مهر
تبلیغات
تبلیغات
آخرین مطالب
هنرمند سینما در بستر بیماری
ورود برخی خودروهای خاص ممنوع شد
پیام ادیب آنتی ویروس بومی «پادویش» برای استفاده در سطح ملی رونمایی شد
استخدام فروشنده جهت نمایندگی برند ایتالیایی در تهران
مدل های رنگ موی سال 2017 رنگ موی بنفش بسیار زیبا و چشم نواز
طرز تهیه کوکوی میگو/عکس
حمله هکری به وب سایت وزارت خارجه روسیه
فروش تسهیلاتی لیفان ۸۲۰ ویژه آبان ماه
کی روش همه را شوکه کرد!
استقبال روحانی از رئیس شورای ریاست جمهوری بوسنی و هرزگوین
جهان در سال 2045 با ذهن کنترل می‌شود
استخدام منشی و فروشنده آشنا به نرم افزار هلو و کامپیوتر
گالری جدیدترین مدل پالتو و کاپشن دخترانه و زنانه ۲۰۱۷ – ۹۶
به چه دلیل بعضی از افراد چپ دست می شوند؟
جزئیات نحوه استفاده از موبایل به جای کارت بانکی
ورود برخی خودروهای خاص ممنوع شد
الناز شاکردوست با تیپ متفاوت در خارج از کشور! +عکس
تبریک تاج به تیم ملی جوانان
با کاربردی‌ترین میانبرهای صفحه کلید برای کار با نوار وظیفه ویندوز آشنا شوید!
استخدام همکار آقا جهت توزیع تراکت در کرمان
تبلیغات