شهرداری بندرعباس به صعود امیدوار شد


به گزارش خبرنگار مهر ،  هفته های پنجم و ششم از مرحله مقدماتی رقابتهای لیگ برتر ووشو باشگاههای کشور امروز پنجشنبه ۲۴ دیماه در آکادمی ملی ووشو برگزار شد که در مهمترین دیدار ووشوکاران دو تيم شهرداري بندرعباس و پاس قوامین از گروه دوم مقابل هم صف آرایی کردند. 

در این دیدار دو تیم در بخش تالو به تساوي ۲ بر ۲ به کار خود پایان دادند اما در بخش ساندا، شهرداري عملکرد بهتري داشت و ۷ بر ۶ مبارزه را به سود خود خاتمه داد تا برای صعود  به مرحله نیمه نهایی امیدوارتر از قبل باشد. پاس قوامین بعد از این باخت مقابل هیات ووشو اردبیل صاحب پیروزی ۱۳ بر صفر شد.

 در اين گروه، پارس جنوبي در دو مبارزه خود هیات ووشو اردبیل  «شینگ بی چوان» را با ننایج مشابه ۱۳ بر صفر شکسست.در جدول رده بندی پارس جنوبی در این گروه با ۱۵ امتياز صدرنشين است و دو تیم پاس قوامین و شهرداری بندرعباس دوم و سوم هستند. 

در گروه نخست شهرداری ملایر در دو بازی خود ابتدا  ۹ بر ۴ شهرداری ملارد  و سپس ۷بر ۶ رنگ فیروزه ای شیراز را شکست داد. رنگ فیروزه شیراز ۹بر۴ هیات ووشو سیستان را از پیش رو برداشت و در آخرین بازی هم دانشگاه آزاد برابر هیات سیستان ۹ بر صفر صاحب پیروزی شد. در جدول رده بندی  دانشگاه آزاد با ۱۵ امتياز صدرنشین است. ملاير با ۹ امتياز در مکان دوم ایستاده و رنگ فيروزه شيراز با ۶ امتياز سوم است. 

[ منبع این خبر سایت مهر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات