امیدواری رئال و اتلتیکو به درخشش قرضی ها


رئال و اتلتیکو امروز به دلیل زیر پا گذاشتن قوانین جذب بازیکنان زیر 18 سال خارجی، از خرید و ثبت بازیکن در دو پنجره نقل و انتقالاتی آتی محروم شدند.

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید و اتلتیکو هرچند از خرید بازیکن محروم شده اند ولی می توانند بازیکنانی که به تیم های دیگر قرض داده اند را دوباره به خدمت بگیرند. 

بدین ترتیب 8 بازیکن رئال مادرید که بصورت قرضی در تیم های دیگر بازی می کنند به این تیم بازخواهند گشت. این بازیکنان عبارتند از: مارکو آسنسیو، کوئنترائو، یورنته، لوکاس سیلوا، عمر ماسکارل، مدران، بورگوی وخسوس وایخو.

امید رئالی ها بخصوص به آسنسیو و خسوس وایخو است. هر دو از پدیده های فوتبال اسپانیا هستند که در اسپانیول و زاراگوزا بازی می کنند. وایخو کاپیتان تیم ملی جوانان اسپانیاست.

اتلتیکو هم 11 بازیکن به تیم های دیگر قرض داده که به صلاحدید سیمئونه، تعدادی از آنها به این تیم بازخواهند گشت.

بدین ترتیب پروسه خروج ستارگان رئال و اتلتیکو نیز با بن بست مواجه خواهد شد. رونالدو، گرت بیل، خسه، ایسکو و اودگارد از رئال همراه کوکه، تورس، تیاگو، سائول و گریزمان از اتلتیکو مادرید، حداقل فصل آینده در تیم هایشان ماندنی خواهند بود.

[ منبع این خبر سایت عصر ایران می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال