آغاز دور سوم ليگ بسكتبال با طلسم شكني تبريزي ها


به گزارش خبرنگار مهر، حساس ترين ديدار هفته نخست از دور سوم مسابقات بسكتبال ليگ برتر در سالن ١٧ شهريور آبادان و ميان دو تيم نفت و دانشگاه آزاد برگزار شد كه طي آن تيم ميزبان حريف خود را شكست داد. 

ديگر تيم مدعي و جنوبي ليگ نيز اين مرحله از مسابقات را با پيروزي آغاز كرد. پتروشيمي در اين ديدار ميزبان خود ثامن مشهد را شكست داد و صدرنشين ماند. 
امروز همچنين دو ديدار در تالار بسكتبال آزادي برگزار شد كه طي آن ابتدا شهرداري تبريز با غلبه در نيروي زميني طلسم ناكامي هاي خود را شكست سپس شيميدر در مصاف با گرگاني ها به برتري دست يافت. 

نتايج ديدارهاي هفته نخست از دور سوم ليگ بسكتبال به شرح زير است: 
* نفت آبادان ٨٧ - دانشگاه آزاد ٧٧ 
* نيروي زميني ٦٣ - شهرداري تبريز ٦٥ 
* شيميدر ٦٧- شهرداري گرگان ٥٦ 
* ثامن مشهد ٦٦- پتروشيمي بندرامام ٩٢
در پايان هفته نخست از دور سوم ليگ بسكتبال كه با استراحت شهرداري اراك همراه بود  پتروشيمي در صدر جدول باقي ماند و تيم هاي شيميدر و نفت تيز با ٢٩ امتياز دوم و سوم شدند.  در انتهاي جدول هم تيم هاي ثامن مشهد، نيروي زميني و شهرداري تبريز به ترتيب هفتم، هشتم و نهم شدند.

[ منبع این خبر سایت مهر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال