آخرین تمرین تیم امید پیش از دیدار با قطر


آخرین تمرین تیم ملی امید قبل ار رویارویی با قطر برگزار شد.

به گزارش  فارس، آخرین تمرین تیم فوتبال امید پیش از دیدار با قطر از ساعت ۱۹:۳۰ به وقت محلی در زمین تمرین شماره یک مجموعه ورزشی الغرافه آغاز شد.

*حبیب کاشانی با لباس ورزشی در تمرین امروز حاضر شد ‌و نظاره گر عملکرد ملی پوشان بود.

*در ابتدای تمرین محمد خاکپور دقایقی را برای بازیکنان صحبت کرد و بعد از آن کن استید با طراحی تمرینات مختلف به گرم کردن ملی پوشان پرداخت. دروازه بان های تیم امید نیز بصورت اختصاصی زیر نظر عزیزیان به تمرین پرداختند.

*در بخش ابتدایی تمرین امروز، بازیکنان به دو گروه تقسیم شدند و در محوطه ای که با آدمک ها طراحی شده بود به انجام کارهای ترکیبی با توپ پرداختند.

*بخش بعدی تمرین به مرور پاس های کوتاه و حفظ توپ اختصاص داشت. بازیکنان که با سه رنگ مختلف تقسیم شده بودند در محوطه مشخص شده در میان میدان به حفظ توپ پرداختند.

*بخش پایانی تمرین به مرور ضربات ایستگاهی و کرنر اختصاص داشت و خاکپور و طباطبایی نکات فنی لازم را به بازیکنان گوشزد کردند.

[ منبع این خبر سایت عصر ایران می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال