کلمنته: برخی حرکات پیکه مثل اوباش است


جرارد پیکه در چند سال اخیر همواره یک پای ثابت جنجال ها و حاشیه های فوتبال در اسپانیا بوده است.

به گزارش "ورزش سه"، مدافع ارزشمند و ملی پوش بارسلونا، در چند ماه اخیر به دلیل کنایه زدن به رئال مادرید و حمایت از سوت های اعتراضی علیه سرود ملی اسپانیا، مورد انتقادات شدید رسانه ها و نیز هواداران فوتبال در اسپانیا قرار گرفته و در همه بازی های ملی نیز با سوت های اعتراضی روبرو شده است. 

آخرین نمونه از حاشیه سازی های پیکه به بازی رفت دور یک هشتم کوپا دل ری برابر اسپانیول بر می گردد که او هواداران اسپانیول را اقلیتی خواند که نمی توانند ورزشگاه خود را نیز پر کنند. او همچنین در طول بازی وارد جنگ لفظی با برخی بازیکنان اسپانیول نیز شده بود. به همین منظور پرونده این بازیکن در کمیته ضد حشونت در حال بررسی است.

خاویر کلمنته، سرمربی سابق تیم ملی اسپانیا و حال حاضر لیبی، در رابطه با پیکه به رادیو 4G گفت:" واضح است که صحبت های پیکه بر علیه اسپانیول درست نبود و البته این تنها رفتار اشتباه او نبوده است. گاهی اوقات او رفتاری همچون اراذل و اوباش دارد و مثل یک هوادار افراطی بارسلونا صحبت می کند. او فراموش کرده که چه جایگاه مهمی در بارسلونا و نیز تیم ملی اسپانیا دارد. پیکه باید در رفتارهای خودش تجدیدنظر کند."

[ منبع این خبر سایت عصر ایران می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال