ولایت و بصیرت ۲ اصل ماندگاری انقلاب/ دشمن از قدرت ایران هراس دارد


به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام علی شیرازی ظهر پنجشنبه در نخستین یادواره شهدای زرهی تیپ مکانیزه ۳۸ ذوالفقار نیروی زمینی سپاه، مرحله نخست ستیز با استکبار را دشمن شناسی دانست و اظهارکرد: برای این منظور مساله بصیرت بسیار حائز اهمیت است؛ مردم در دوران هشت سال دفاع مقدس دشمن را شناختند و در مسیر ولایت فقیه حرکت کردند.

وی ادامه داد: افراد دارای بصیرت با تمام وجود تسلیم امام و ولی فقیه بوده و در دوران دفاع مقدس مشاهده کردیم که رزمندگان تا پای جان و فدا شدن در راه امام پیش رفتند.

ولایت و بصیرت را دو اصل حافظ انقلاب

حجت الاسلام شیرازی ولایت و بصیرت را دو اصل حافظ انقلاب دانست و اظهار کرد: ولایتمداری مردم و رهنمودهای ولایت فقیه موجب ناکامی دشمنان نظام شده است.

نماینده ولی فقیه در سپاه قدس پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: ملت ایران همواره با حضور در صحنه های مختلف حمایت خود را از نظام به اثبات رسانده و از ارزش ها و آرمان های انقلاب دفاع کرده اند.

وی گفت: دشمنان بعد از پیروزی انقلاب اسلامی با روش های مختلف سعی در براندازی نظام داشتند و هر روز این دشمنی ها با شدت بیشتر و روش های پیچیده تری دنبال می شد که البته با هوشیاری رهبری و ولایتمداری مردم دشمن روز به روز ضعیف تر شد.

دشمن از قدرت ایران ناراحت است

حجت الاسلام شیرازی با اشاره به هراس دشمنان از پیشرفت های ایران اسلامی اظهار کرد: دشمن از قدرت ایران در آسیا و بیرون آسیا ناراحت و نگران است و بنابراین هر روز به دنبال روشی برای ضربه زدن به نظام است.

وی ادامه داد: تا زمانی که مردم حول محور ولایت فقیه حرکت می کنند دشمن نمی تواند کوچکترین ضربه ای به نظام وارد کند و این است دلیل ناکامی دشمنان در طرح ها و خدعه های گوناگونی که تاکنون به‌کار گرفته است.

نماینده ولی فقیه در سپاه قدس پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه مردم ایران بصیر، باتقوا و ولایتمدار هستند، افزود: در عصر غیبت کبری امام خمینی(ره) جانشین امام زمان (عج) بودند.

وی توطئه های آمریکا علیه ایران اسلامی را مورد اشاره قرار داد و اظهار کرد: آمریکا هیچگاه نخواهد توانست به اهداف شوم خود دست پیدا کند چرا که مردم ایران پیوندی عمیق با ولایت فقیه دارند.

حجت الاسلام شیرازی با اشاره به اینکه برخی به اشتباه تصور می کنند که می توانند ملت ایران را از ولایت فقیه جدا کنند، گفت: دشمنان بدانند که ملت ایران پاینده اصول نظام بوده و در این راه حتی حاضرند فرزندان خود را فدا کنند.

وی با تاکید بر لزوم ولایتمداری مردم، اظهار کرد: شهدای ما در این مسیر گام برداشته و در دنیا و آخرت جاویدان شدند و بقای انقلاب ثمره خون شهداست.

نماینده ولی فقیه در سپاه قدس پاسداران انقلاب اسلامی خطاب به دشمنان نظام گفت: انقلاب و نظام اسلامی به برکت خون شهدا، عظمت امام و ولایت فقیه ماندگار است.

مردم ایران تسلیم فرمایشات مقام معظم رهبری هستند

وی با اشاره به نزدیک شدن به زمان انتخابات گفت: دشمن در این برهه زمانی سعی در توطئه چینی دارد اما باید بداند که ملت ایران مانند گذشته زیر پرچم ولایت سینه می زنند و در همه امور به ویژه انتخابات تسلیم فرمایشات مقام معظم رهبری هستند.

نماینده ولی فقیه در سپاه قدس پاسداران انقلاب اسلامی کرمان را استان نمونه سازندگی دانست و ادامه داد: فرماندهان بزرگی چون حاج قاسم سلیمانی در این دیار رشد و پرورش یافته اند.

وی با اشاره به اینکه ملت ایران پای ارزش ها و آرمان های انقلاب ایستاده اند، یادآور شد: ما با پیروی از شهدا در راه ولایت فقیه گام برداشته و از آرمان های خود دست نخواهیم کشید.

[ منبع این خبر سایت مهر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال