فرومد میزبان استاندار سمنان در نخستین سفر وی به میامی شد


به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا خباز عصر پنج شنبه در حالی وارد روستای فرومد شد که برای بازدید از معدن مس عباس آباد، ناحیه صنعتی میامی و شرکت در شورای اداری این شهرستان، در راس هیئتی از مدیران استانی و معاونان خود به میامی سفر کرده بود.

خباز در دیدار با شورای اسلامی و مردم روستای فرومد، ضمن اشاره به نگاه توسعه محور دولت یازدهم به ویژه در مناطق محروم گفت: در جریان مشکلات روستای فرومد شامل آب آشامیدنی، ارتقاء روستا به بخش و جاده این روستا هستم لذا باید گفت نگاه دولت یازدهم در دو سال و نیم گذشته بر توسعه مناطق محروم بوده است پس امیدواریم درباره این روستا نیز بتوانیم اقدامات درخور توجهی انجام دهیم.

وی افزود: درباره مطالبات مردم می بایست در هیئت های کارشناسی با حضور مدیران کل و فرمانداران تصمیم گیری شود تا در صورت وجود شرایط، مشکلات مرتفع شوند همچنین امیدواریم بتوانیم طرح های مربوط به این روستا و مطالبات مردم متدین و شهیدپرور روستای فرومد را در بسته های زمانی کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت بررسی و اجر کنیم.

دشمنان سعی در تخریب چهره اسلام دارند

استاندار سمنان همچنین از توافق هسته ای به مثابه پیروزی بزرگ ملت ایران یاد کرد و گفت: امروز جمهوری اسلامی با ایستادگی مردم برای تحقق عدل الهی در جنگ حق و باطل حضور دارد.

خباز با بیان اینکه حق و باطل از ابتدای آفرینش بوده است و درگیری بین این دو همیشگی است، بیان داشت: امروز دشمنان اسلام سعی بر خشن جلوه دادن اسلام در جوامع بین المللی هستند و ملت ایران و دیگر کشورهای اسلامی با مقاومت خود اجازه نمی دهند که دشمنان جولان دهند.

وی با اشاره به اینکه دشمن با تبلیغات مسموم خود سعی بر تخریب اسلام و ایران دارد، افزود: دولت تدبیر و امید در دیپلماسی خارجی با استدلال لازم کشور را از جنگ حتمی نجات داد چرا که جنگ استعدادهای کشور را از بین می برد.

استاندار سمنان بزرگترین کار دولت برای اینکه بتواند خودش را نشان دهد ۲۲ ماه تلاش مجاهدانه دانست و افزود: دولت تدبیر و امید تمام تلاش خود را برای عزت و سرفرازی ملت ایران به کار گرفته است.

در ابتدای این دیدار علی اکبریان رئیس شورای اسلامی روستای فرومد نیز در سخنانی کوتاه به مشکلات این روستا اشاره داست و گفت: آب شرب، اتصال به جاده ترانزیتی شاهرود-مشهد، بیکاری و جلوگیری از مهاجرت مردم روستا و همچنین ارتقاء این روستا به بخش، از جمله مشکلات مردم روستای فرومد است.

[ منبع این خبر سایت مهر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال