http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

زمان افتتاح کتابخانه مرکزی رشت مشخص نیست

زمان افتتاح کتابخانه مرکزی رشت مشخص نیست

به گزارش خبرنگار مهر، علی جنتی عصر پنج شنبه در جریان بازدید از پروژه نیمه تمام کتابخانه مرکزی رشت با اشاره به مصوبات سفر رئیس جمهور به گیلان بیان کرد: با وجود اینکه مصوب شد که ۱۵ میلیارد ریال اعتبار از محل مصوبات سفر رئیس جمهور به گیلان برای تکمیل این پروژه در نظر گرفته شود اما تاکنون مبلغی از این اعتبار به استان پرداخت نشده است.

وی پروژه کتابخانه مرکزی رشت را جزو پروژه های متوقف شده برشمرد و افزود: زمان افتتاح کتابخانه مرکزی رشت با وجود تحقق نیافتن اعتبارات به طور دقیق مشخص نیست.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی همچنین ضمن بازدید از پروژه در دست احداث تالار مرکزی رشت اظهار کرد: عملیات عمرانی پروژه تالار مرکزی که از سال ها پیش آغاز شده است هم اکنون در آستانه تکمیل قرار دارد و در بهمن ماه امسال به بهره برداری می رسد.

جنتی اجرای این پروژه را یکی از دستاوردهای منحصر به فرد در کشور برشمرد و افزود: قسمت های عمده تالار مرکزی رشت به جز واحد موسیقی آن، در ایام الله دهه فجر برای بهره برداری آماده است.

وی اشکال اساسی در تکمیل واحد موسیقی تالار مرکزی رشت را مشکلات اجرایی اعلام کرد و گفت: با برطرف شدن مشکلات اجرایی، این طرح بافاصله زمانی کمی پس از دهه فجر افتتاح می شود.

 وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه سرعت رشد زیر ساخت ها در استان گیلان کند است، تصریح کرد: در دو سال گذشته به دلیل مشکلات مالی، بهره برداری از پروژه ها محقق نشده است.

 به گفته جنتی اجرای برجام مشکلات مالی کشور را برطرف کرده و موجب سرعت بخشی در عملیات ساخت پروژه ها می شود.

وی در پاسخ به پرسش خبرنگار مهر درباره نحوه حمایت های وزارت فرهنگ و ارشاد از ناشران استانی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: برپایی مرتب نمایشگاه های کتاب استانی نوعی حمایت از ناشران کتاب است.  

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه سالانه نزدیک به ۱۵ نمایشگاه کتاب استانی در کشور برگزار می شود، گفت: تخفیف ها و بن های خرید که در این نمایشگاه ها ارائه می شوند می توانند انگیزه خوبی برای خریداران، ناشران و نویسندگان استانی باشند.

جنتی میزان تخفیفات ارائه شده در نمایشگاه های استانی را ۴۰ درصد عنوان کرد و افزود: این امر علاوه بر ایجاد رغبت برای ذی نفعان در ارتقاء سطح مطالعه در جامعه نیز تاثیرگذار است.

منبع: مهر
تبلیغات

http://www.webiruni.ir/uploads/sujpqbk9fhkwl90d6g26bb45u2cu50jn.jpg

http://www.webiruni.ir/uploads/qk53boo8lx96sfes7wspanpa8j40j5x8.jpg

آخرین مطالب
آدمهایی از جنس بلور…
عکس بازیگران سریال ماه و پلنگ | عکسهای پشت صحنه سریال ماه و پلنگ
محسنی اژه ای:بحث تبادل خاوری با هودفر مطرح نبوده است
راه‌اندازی شبکه اجتماعی کاملا ایرانی
بازیگرمعروف پاپ‌خوان شد +عکس
سارا قمی: مربی سوئد خواستار جذب من است
دریافت رمز همراه بانک ملت از طریق سامانه بانکداری اینترنتی
استخدام بازاریاب و ویزیتور علاقه مند به فروش محصولات غذایی
ﯾﮏ ﻧﻔﺮ ﻣﻬﺘﺎﺏ ﺭﺍ ﺩﺭ ﻗﻠﺐ ﻣﻦ ﺟﺎ ﮐﺮﺩ ﻭ ﺭﻓﺖ…
زمان پخش سریال ماه و پلنگ | ساعت تکرار ماه و پلنگ از شبکه ۳
حال جمشید مشایخی به دلیل مشکل ریوی نامساعد است
تک‌رقمی شدن بیکاری تا پایان دولت یازدهم منتفی است
حال جمشید مشایخی به دلیل مشکل ریوی نامساعد است
تریلر هنگام عرضه بازی Farming Simulator 17
روحانی: با برداشته شدن تحریم ها در باغ به روی مردم باز شد/ روابط بانکی ما با دنیا برقرار شده است/ آدم دروغگو انقلابی نیست
استخدام برنامه نویس اندروید،IOS،طراح UI / UX در اصفهان
درخواست آرژانتین از عراق برای استرداد ولایتی !
عکس زیبای الهام حمیدی در جزیره کیش | عکس اینستاگرامی الهام حمیدی
پیدا کردن نان پست شده سالم به سرباز جنگ جهانی اول بعد از 100 سال
پرداخت بیش از ۹۲۳میلیارد ریال سود انواع اوراق در آبان