ترویج و پیروی از فرهنگ غرب خیانت به خون شهدا است


به گزارش خبرنگار مهر، سردار احمد وحیدی عصر پنج شنبه در مراسم ۲۹ امین یادواره شهدای کربلای پنج و ۲۳ شهید شهرک اباتر شهرستان صومعه سرا با بیان اینکه پس از شهادت، نعمات زیادی در انتظار شهدا است، اظهار کرد: زمانی که رزمندگان عزم جهاد می کنند خداوند از گناهانشان می کاهد.

وی عملیات کربلای پنج را یکی از مهمترین عملیات های تاریخ هشت سال دفاع مقدس برشمرد و افزود: امروز شاهد تغییر اولویت های غرب در خاورمیانه هستیم.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه امروز توجه غرب بر روی جوانان خاورمیانه است، گفت: کشورهای غربی به دنبال تسلط بر سبک زندگی خاورمیانه برای رسیدن به اهدافشان هستند.

سردار وحیدی در ادامه تغییر سبک زندگی اسلامی، جاه طلبی و شبکه های اجتماعی را از ابزارهای غرب برای نفوذ در بین جوانان خاورمیانه دانست و تصریح کرد: استکبار جهانی و غرب به دنبال تسلط بر خاورمیانه است.

وی به دلایل ناکامی دشمنان در برابر جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد و یادآور شد: بسیاری از کشورها همانند چین، ژاپن و برخی کشورهای اروپایی تحت سلطه اندیشه و تفکر غرب هستند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام  تبلیغ سبک زندگی و فرهنگ غربی برای جوانان ایرانی و جذب آن ها به این سبک را خیانت به سیره و اندیشه شهدا دانست.

سردار وحیدی در ادامه ارزش های انسانی، الهی بودن و در مسیر خداوند حرکت کردن را از آموزه های شهدا برشمرد و اظهار کرد: با ترویج فرهنگ شهادت در بین جوانان کشور، تمامی نقشه های دشمنان نقش برآب می شود.

به گفته این مسئول دشمن با ایجاد شبکه های اجتماعی و فضای مجازی می خواهند بر افکار و عقاید جوانان تسلط  یابند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: به وسیله فرهنگ شهید و شهادت مفهوم مدرن، مدرنیته و پسا مدرنیته به چالش کشیده شده و برعکس جوامع غربی، شهید در جامعه ما زنده و جاری و امید بخش است.

وی تاکید کرد: وجود فرهنگ جهاد، مجاهدت و جهادگری سبب قدرتمندی ایران اسلامی بوده و رزمندگان ما با تکیه بر این ویژگی ها با دست خالی توانستند بر ابرقدرت های جهان فائق آیند.

سردار وحیدی به شرایط موجود منطقه و رفتار سعودی ها و وابستگی آن ها به آمریکایی ها اشاره و تصریح کرد: بسیاری از کشورهای عربی عزت ملی خود را به پول سعودی ها فروختند.

[ منبع این خبر سایت مهر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال