شرایط معکوس در استقلال/ به مظلومی فیلم دادند تا بازیکن انتخاب کند


وبسایت رسمی برنامه نود -  در حالی که قرار بود استقلال پس از کرار و ریوالدو بازیکن خارجی نخرد فیلم شش بازیکن خارجی را به مظلومی داده اند و به وی اعلام کرده اند که بازیکن خود را انتخاب کند!

به گزارش وبسایت نود و به نقل از مهر، در حالی که هیات مدیره باشگاه استقلال هفته قبل به نقل از مسعود معینی اعلام کرد که به دنبال بازیکن خارجی نخواهد رفت، فیلم شش بازیکن خارجی را به مظلومی دادند تا از میان آنها بازیکن انتخاب کند.

این موضوع علاوه بر اینکه  با مصوبات خود هیات مدیره این باشگاه در تضاد است، باید تاکید کرد که عرف هم نیست. اصالتا این مربی است که فیلم بازیکن مورد نظر خود را به مدیر عامل می‌دهد و مدیر عامل پس از تایید کمیته فنی آن را در لیست خرید قرار می‌دهد نه اینکه اعضای هیات مدیره فیلم بازیکنان مورد نظرشان را به مربی بدهند و به او بگویند از میان این بازیکنان، بازیکن مورد نظر خودت را انتخاب کن.

به طور کلی به نظر می رسد تا بازگشت افشارزاده از سفر  استقلال روزهای عجیبی را سپری می کند.

 

کد/2020

[ منبع این خبر سایت 90 می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال