لغو پخش برنامه «سینمای ایران» بدون ارائه توضیح


علی سلیمانی تهیه کننده برنامه «سینمای ایران» درباره این اتفاق به خبرنگار مهر گفت: از شبکه به ما اعلام کردند که این قسمت از برنامه را روی آنتن نبریم.

در حالی که از قبل اعلام شده بود محسن امیریوسفی کارگردان سینما قرار است مهمان برنامه باشد به نظر می رسد حضور وی باعث پخش نشدن این برنامه شده است که سلیمانی در پاسخ به خبرنگار مهر مبنی بر اینکه آیا مهمانان شما برای حضور در سازمان آفیش شده بودند؟ اعلام کرد: بله آفیش شده بودند و به ما درباره منع حضور کسی چیزی اعلام نشده بود.

این برنامه در حالی روی آنتن نرفت و در زمان پخش آن برنامه های دیگری پخش شد که شبکه چهار در قالب زیرنویس هم این تغییر برنامه را اعلام نکرد.

محسن امیریوسفی کارگردان فیلم «آشغال های دوست داشتنی» فرم حضور در سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر را پر کرده بود ولی دبیر جشنواره اعلام کرد این فیلم به دلیل ارائه درخواست حضور در دوره های قبل جشنواره، دیگر امکان حضور مجدد ندارد.

این فیلم در چند سال گذشته به دلیل موضوع آن با حاشیه های زیادی رو به رو شده است.

[ منبع این خبر سایت مهر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات