http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

قارداشی: هیچ برنامه‎ای برای تنیس روی میز جام ستارگان جهان نداریم

قارداشی: هیچ برنامه‎ای برای تنیس روی میز جام ستارگان جهان نداریم

مهرداد علی قارداشی در گفتگو با خبرنگار مهر در رابطه با مسابقات تنیس روی میز جام ستارگان جهان که تاکنون دو بار پیشنهاد برگزاری آن توسط رئیس و سرپرست پیشین این فدراسیون مطرح شده اما هیچ سرانجامی هم نداشته است، اظهارداشت: به طور حتم برگزاری رویدادی با حضور بزرگان تنیس روی میز جهان اعتبار بیشتر تنیس روی ایران را به همراه خواهد داشت اما در عین حال چنین رقابت هایی به شرایط خاصی به خصوص از نظر مالی نیاز داردکه فعلا در اختیار فدراسیون نیست. 

وی با تاکید بر اینکه شرایط فعلی فدراسیون تنیس روی میز تعیین کننده اجرایی شدن یا نشدن بخش زیادی از برنامه ها است، ادامه داد: بر همین اساس فعلا هیچ برنامه ای برای برگزاری مسابقات جام ستارگان جهان یا پیگیری آن نداریم. 

رئیس فدراسیون تنیس روی میز در پاسخ به این پرسش که «امکان دارد برگزاری این مسابقات سال آینده یا سال های بعد از آن جزو برنامه های مصوب فدراسیون برای اجرا قرار بگیرد؟»، خاطرنشان کرد: به هر حال برای چنین مسابقاتی باید هماهنگی کامل میان تقویم داخلی تنیس روی میز ایران با تقویم فدراسیون جهانی وجود داشته باشد. اگر در این مورد مشکلی نداشته باشیم و بتوانیم منابع مالی خوبی هم جذب کنیم شاید به فکر اجرایی کردن چنین برنامه ای بیفتیم. آنچه مسلم است فعلا هیچ برنامه ای در این زمینه نداریم.

قارداشی در بخش دیگری از گفتگو با خبرنگار مهر در مورد تاخیر ایجاد شده در برگزاری بیست و چهارمین دوره جام فجر و موکول شدن آن از ۱۲ تا ۱۶ بهمن ماه امسال به ۱۶ تا ۱۹ اردیبهشت ماه سال آینده گفت: با بررسی همه جانبه تاریخ جدیدی را تعیین کردیم که هیچ تقارنی با دیگر مسابقات تصویب شده در تقویم جهانی نداشته باشد. به هر حال با توجه به شرایط موجود و اینکه تازه امور فدراسیون را به دست گرفتم امکان برگزاری رویدادی به این مهمی در فاصله یک ماه آینده را نداشتیم و به همین دلیل تصمیم به تاخیر آن گرفتیم که خوشبختانه با موافقت مقامات فدراسیون جهانی هم روبرو شد. 

وی در این رابطه ادامه داد: اتفاقا مسابقات تنیس روی میز جام فجر در تاریخ جدید تعیین شده از این حیث که می تواند میدان تدارکاتی برای پینگ پنگ بازان المپیکی باشد، خیلی هم خوب است. تا آن زمان وضعیت بازیکنان تنیس روی میز کشورهای مختلف از جمله ایران به لحاظ کسب سهمیه المپیک نهایی شده و پینگ پنگ بازان المپیکی می توانند با حضور در مسابقات فجرکاپ ایران برای شرکت در المپیک آماده تر شوند. این موضوع به خصوص برای بازیکنان ایران خیلی خوب است. 

«با توجه به  تاخیر ایجاد در برگزاری مسابقات تنیس روی میز جام فجر و موکول شدن آن به اردیبهشت سال ۹۵ و از طرفی لحاظ کردن پیشینه برگزاری این رقابت ها در ایام پیروزی انقلاب اسلامی، آیا سال آینده دو دوره مسابقات فجر کاپ خواهیم داشت یا بیست و پنجمین دوره این رقابت ها هم به تناسب بیست و چهارمین دوره آن به تاخیر افتاده و سال ۹۶ برگزار خواهد شد؟»

قارداشی در پاسخ به این پرسش خبرنگار مهر گفت: هدف از برگزاری جام فجر گرامیداشت ایام پیروزی انقلاب اسلامی است و بهتر آن است که این رقابت ها در ایام مربوط به پیروزی هم برگزار شود همان طور که طی سال های گذشته شاهد این مهم بودیم. امسال به خاطر برخی مسائل و شرایط موجود مجبور به تعویق مسابقات شدیم اما قطعا از سال آینده این رقابت ها در همان ایام دهه فجر برگزار خواهد شد. 

وی تاکید کرد: در کل این را بگویم که سال ۹۵ دو دوره مسابقات تنیس روی میز فجرکاپ برگزار خواهیم کرد. بیست و چهارمین و بیست و پنجمین دوره این رقابت ها به فاصله چندماه برگزار خواهد شد. 

رئیس فدراسیون تنیس روی میز در مورد محل برگزاری بیست و چهارمین دوره رقابت های فجرکاپ و نتیجه مذاکرات انجام شده برای میزبانی اصفهان گفت: علاوه برای مذاکرات شفاهی، درخواست خود را به صورت مکتوب به شهردار اصفهان ارائه کردیم و منتظر جواب نهایی هستیم. در صورت مصوب شدن میزبانی اصفهان، این مسابقات با عنوان «تورنمنت فجر - کاپ اصفهان» برگزار می شود.

مهرداد علی قارداشی در بخش پایان این گفتگو گفت: هزینه مسابقات فجرکاپ کم نیست و باید از بودجه غیر فدراسیون تامین شود در غیر این صورت متحمل فشار مالی زیادی خواهیم شد. 

منبع: مهر
تبلیغات
تبلیغات
آخرین مطالب
دانلود آهنگ جديد پویا بیاتی به نام نرو
رونالدو معتاد بوتاکس!
چرا با اینکه دائما می‌دوید وزنتان کم نمی‌شود؟
قیمت گران ترین آپارتمانهای تهران در مهرماه 95
مشخصات قنی ب ام و سری ۶ GT که در سال ۲۰۱۸ می آید (۳ عکس)
استخدام کارمند و صندوقدار در آژانس هواپیمایی
کیلیپ فیلم حرکت جنون آمیز راننده در پیست +( آپارات ) پخش
کلیپ فیلم قطع کردن درختان باغ فرزانه در شیراز
کلیپ فیلم AC Porsche DLC Carrera RSR 3.0.
آیا برنامه فضای مجازی اشیاء به کامیابی دست پیدا خواهد کرد؟ فضای مجازی اشیاء و مخاطرات امنیتی آن (۳ عکس)
"علم شهروندی"برون سپاری تحقیق به علاقمندان پژوهشگران در کنار مردم
پیشرفت عملکرد مغز با دمبل زدن!/نتایج تحقیقات دانشگاه سیدنی
کیلیپ فیلم اخبار کوتاه؛ دوری ۴ هفته ای بیرانوند از میادین ورزش فوتبال +( آپارات ) پخش
فیلم چالش و جنجال های تند فوتبالی ( آپارات ) -دانلود و پخش
فیلم سالمترین و عالی ترین ورزش جهان ( آپارات ) -دانلود و پخش
عکسهای زیبای نیوشا ضیغمی در صفحه اینستاگرامش
طنز؛ کوکب خانم در دولت قبل و دولت فعلی!
دانلود آهنگ جدید آدین دوست دارم
واکنش خداداد به سیلی زدن بادامکی در تمرین سیاه جامگان
عزت بگوویچ در دیدار با آیت الله هاشمی رفسنجانی: شما قهرمان صلح جهان اسلام هستید
تبلیغات