افزایش کیفیت پشتیبانی از سرمایه‌گذاران در اصفهان مورد توجه باشد


به گزارش خبرنگار مهر، سید مرتضی حسام نژاد شامگاه پنجشنبه در آئین اختتامیه همایش بین‌المللی فرصت‌های سرمایه‌گذاری شهرخلاق اصفهان ضمن تشکر از همکاری تمام نهادهای دولتی و غیر دولتی استان اصفهان برای برگزاری این همایش اظهار کرد: این مشارکت در دیدگاه سرمایه‌گذاران برای فعالیت در اصفهان نقش بسزایی داشت و در این افراد بارها به این امر اذعان داشتند.

وی در ادامه با بیان اینکه استقبال از این همایش خارج از باور مسئولان برگزاری آن بود، افزود: استقبال به گونه‌ای بود که در هنگام برگزاری پنل‌های مختلف همه سالن‌ها مملو از جمعیت بود و جای بسی شکرگذاری دارد.

مشاور امور سرمایه گذاری و مشارکت‌های شهرداری اصفهان در ادامه با بیان اینکه بسیاری از ظرفیت‌های معرفی شده در اصفهان برای سرمایه‌گذاران از چند ماه گذشته مورد بررسی قرار گرفته‌ است، ابراز کرد: این دو روز را می‌توان نقطه عطف ارائه ظرفیت‌ها و همچنین حضور و استقبال سرمایه‌گذاران از ظرفیت‌های اصفهان عنوان کرد.

وی با بیان اینکه در حال حاضر حوزه فعالیت‌‌های خدماتی شهر اصفهان را می‌توان به راحتی به بخش خصوصی واگذار کرد، افزود: در این راستا شهرداری اصفهان آمادگی لازم در این زمینه را دارد.

حسام نژاد با تاکید بر اینکه اطلاع‌رسانی در حوزه سرمایه‌گذاری نیز باید مورد توجه قرار گیرد، ادامه داد: افزایش کیفیت پشتیبانی از سرمایه‌گذاران نیز باید در شهر اصفهان مورد توجه باشد.

وی محیط زیست، فناوری اطلاعات و مشارکت سرمایه‌گذاری‌ها را از مهم‌ترین محورهای توسعه‌ای در برنامه ۱۴۰۰ شهرداری اصفهان عنوان کرد و افزود: با توجه به دریافت عنوان شهر خلاق برای شهر اصفهان باید در حوزه سرمایه‌گذاری نیز این امر مورد توجه قرار گیرد.

 

[ منبع این خبر سایت مهر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال