بودجه تیم بسکتبال شهرداری گرگان کمتر از سال گذشته نیست


علیرضا پزشکپور در گفتگو با خبرنگار مهر درباره اینکه گفته می شود بودجه تیم بسکتبال شهرداری گرگان نسبت به سال گذشته کاهش یافته است، بیان کرد: بودجه ابتدایی تیم بسکتبال شهرداری گرگان یک میلیارد تومان بوده که باتوجه به نامه شهرداری و تصویب در شورای شهر، یک میلیارد دیگر نیز اضافه شده است.

پزشکپور افزود: افزایش یک میلیاردی بودجه از سوی فرمانداری گرگان هنوز تایید نشده و ما این موضوع را پیگیری و بر آن پافشاری کرده ایم و تصمیم نهایی به شورای حل اختلاف واگذار شده است.  

وی به مقایسه بودجه سال گذشته و امسال تیم شهرداری پرداخت و گفت: سال گذشته کمتر از دو میلیارد تومان برای تیم بسکتبال هزینه شده که اگر بخواهیم با امسال مقایسه کنیم، می بینیم که اگر کمتر نبوده باشد بیشتر هم نیست.

وی با بیان اینکه تیم بسکتبال همیشه هزینه های پنهانی نیز دارد، اظهار کرد: البته برخی هزینه های تیم شهرداری به طور دقیق مشخص نیست مانند استفاده از اتوبوس شهرداری یا اسکان بازیکنان خارجی تیم که جزو هزینه ها به حساب نمی آید وگرنه رقم هزینه ها افزایش پیدا می کند.

سخنگوی شورای شهر گرگان تصریح کرد: در هر صورت شورای شهر گرگان امسال نیز وظیفه خود در قبال ورزش نخست شهر انجام داده است، هرچند در این میان رشته های پنجاه گانه دیگر هم از ما انتظار حمایت دارند و می گویند با کمتر از یک درصد بودجه بسکتبال ما می توانیم در رشته خود قهرمان کشور شویم.

پزشکپور ادامه داد: به علت آنکه ورزش بسکتبال مورد وثوق شهروندان گرگانی است شورای شهر هم از آن حمایت می کند و من همیشه معتقد بوده ام که باید اقداماتی صورت دهیم که نام گرگان در سطح کشور مطرح باشد که حمایت از بسکتبال یکی از آن اقدامات است.

وی که یکی از اعضای هیئت امنا تیم بسکتبال گرگان محسوب می شود از نتایج امسال تیم ابراز رضایت کرد.

گفتنی است؛ محمدمهدی ایزدپناه سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان روز گذشته در گفتگو با مهر مدعی شده بود بودجه سال گذشته تیم شهرداری دوبرابر امسال بوده است.

 

[ منبع این خبر سایت مهر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال