ائتلاف ضد داعش برای بازنگری در برنامه‌های خود تشکیل جلسه می‌دهد


وزارت دفاع فرانسه اعلام کرد، اعضای ائتلاف ضدداعش هفته آینده به منظور بازنگری در اقدامات علیه این گروه تروریستی در پاریس دیدار خواهند کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از خبرگزاری رویترز، فرانسه اولین کشوری بود که به ائتلاف ضدداعش پیوست و پس از حملات تروریستی ماه نوامبر در چارچوب ائتلاف تحت امر آمریکا، حملات علیه داعش در سوریه را افزایش داد و در مجموع 20 درصد حملات ائتلاف را به خود اختصاص داد.

ژان ایو لودریان، وزیر دفاع فرانسه درباره این گروه ترورستی و حملات علیه آن گفت: ما شب گذشته به مرکز ارتباطاتی داعش را که از آن به عنوان یک مرکز تبلیغاتی استفاده می‌شد حمله کردیم.

وی هم‌چنین از برگزاری نشستی در پاریس با حضور کشورهای انگلیس و آلمان به منظور بازنگری در استراتژی‌ها علیه داعش و بررسی تاکتیک‌های جنگی خبر داد.

لودریان با اشاره به عقب‌نشینی داعش در عراق ادامه داد: شاهد هستیم که اقدامات ما چه قدر در عراق و سوریه موثر بوده است.

وزیر دفاع فرانسه هم‌چنین بر دشوار بودن حمله به موصل، بزرگترین شهر تحت کترل داعش اشاره و عنوان کرد: این نبرد بسیار پیچیده خواهد بود. ما باید از آمادگی نیروای عراقی و پیمرگ برای رهبر و انجام این حمله اطمینان داشته باشم.

[ منبع این خبر سایت عصر ایران می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات