پافشاری نجف‌نژاد برای بازگشت نظری‌جویباری به کمیته نقل و انتقالات در غیاب افشارزاده


وبسایت رسمی برنامه نود - تعدادی از اعضای هیأت مدیره استقلال روز گذشته در محل این باشگاه جلسه‌ای را تشکیل دادند که در این نشست رئیس هیأت مدیره برای بازگشت معاون این باشگاه پافشاری می‌کرد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس ، در حالی که بهرام افشارزاده چند روزی است که به آمریکا سفر کرده، تعدادی از اعضای هیأت مدیره استقلال مثل مقداد نجف‌نژاد، عباس کردنوری، شاهرخ سبک‌دست و پندار توفیقی دبیر هیأت مدیره در باشگاه استقلال تشکیل جلسه دادند.

این نشست به درخواست مقداد نجف‌نژاد و با تماس‌های وی با سایر اعضا برگزار می‌شود و نجف‌نژاد در این جلسه نظری‌جویباری را با خود به نشست می‌برد. در حالی که گفته شده بود این جلسه قرار است برای حل مشکلات مالی تشکیل شود اما رئیس هیأت مدیره استقلال در این جلسه خواستار بازگشت نظری‌جویباری به کمیته نقل و انتقالات می‌شود.

به گزارش فارس، نجف‌نژاد بعد از مطرح کردن این موضوع نظر سایر اعضا را می‌پرسد و حتی با بهرام افشارزاده نیز به صورت تلفنی گفت‌وگو می‌شود اما سرپرست باشگاه استقلال از اعضای هیأت مدیره می‌خواهد که تا بازگشت او به تهران که طی یکی دو روز آینده انجام خواهد شد، تصمیمی گرفته نشود.

در نشست روز گذشته بهرام افشارزاده، شهاب جهانیان و مسعود معینی حضور نداشتند و این اتفاقات در حالی رخ داده که بعد از آغاز بازی‌های لیگ برتر مباحثی در نقل و انتقالات استقلال رخ داد که باعث اعتراض برخی از اعضای هیأت مدیره مثل مسعود معینی شد. نظری‌جویباری بعد از این اعتراضات در گفت‌وگو با رسانه‌ها مدعی شد هر کس رسید به کمیته نقل و انتقالات لگد زد و به همین علت ما فعالیتی در نقل و انتقالات نداریم اما ظاهرا در جلسات هیأت مدیره مباحثی پیرامون نقل و انتقالات باشگاه استقلال در ابتدای فصل مطرح شده بود که باعث شد بهرام افشارزاده به شکل محترمانه بهرام امیری را از باشگاه کنار بگذارد و نظری‌جویباری نیز تنها در سمت معاونت ورزشی فعالیت‌های خود را دنبال کند. باید دید آیا با بازگشت افشارزاده به تهران مسائل گذشته فراموش شده و نظری‌جویباری به کمیته نقل و انتقالات برمی‌گردد یا اینکه اعضای مخالف هیأت مدیره با بازگشت وی به کمیته نقل و انتقالات باز هم مخالفت می‌کنند.

 

 

کد/2020

[ منبع این خبر سایت 90 می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال