علی لاریجانی: کاهش قیمت نفت موقتی است


رئيس مجلس شوراي اسلامي درقم گفت:کاهش قيمت نفت استمرار نخواهد داشت.

به گزارش خبرگزاري صدا و سيما، دکتر علي لاريجاني صبح امروز در ديدار رئيس و اعضاي انجمن هاي صنعتي استان قم، با اشاره به شيطنت هاي برخي از کشور ها در زمينه کاهش قيمت نفت،تصريح کرد: اين کاهش استمرار نخواهد داشت .

وي افزود: کشور ما هم اکنون در حال عبور از گردنه ايي است کا نيازدارد در چنين شرايطي ضمن همبستگي ملي، گام هاي موثري در زمينه توسعه ابعاد مختلف از جمله رشد اقتصادي برداريم.

رئيس مجلس شوراي اسلامي با بيان اينکه لغو تحريم و کاهش قيمت نفت تنها مشکل اصلي اقتصاد کشور ما نيست اظهار داشت:سوء مديريت در امور مختلف نقش مهمي درناکامي هاي ما داشته است.

دکتر لاريجاني با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب مبني براينکه توليد کنندگان نقش مجاهد را دارند، بر لزوم توجه به رونق توليد در کشور ،سرمايه گذاري و اهميت دادن به بخش صادرات تاکيد کرد.

وي افزود:اگر بخواهيم يک جهش در اقتصاد داشته باشيم بايد نگاهمان به آينده نگاهي اميدوارکننده باشد و در زمينه توليد داخلي و رونق صادرات بيش از پيش تلاش کنيم.

صنعتگران در اين ديدار مشکلات مربوط به بخش خود از جمله تسهيلات بانکي، راهکارهاي تقسيط وام ها و حمايت بيشتر دولت از صنعتگران مطرح کردند.

دو هزار و چهارصد واحد صنعتي در انجمن صنعتي قم عضويت دارند.

[ منبع این خبر سایت عصر ایران می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال