واکنش مربی تراکتورسازی به شایعه درگیری با خلیل زاده


وبسایت رسمی برنامه نود - مربی تیم فوتبال تراکتورسازی به انتشار یک شایعه واکنش نشان داد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از کاپ، انتشار یک عکس از شجاع خلیل زاده و رحمان رضایی بازیکن و مربی تراکتورسازی کافی بود که یکسری شایعات به وجود بیاید. این عکس طوری گرفته شده که گویی رضایی و خلیل زاده درگیری لفظی پیدا کرده اند.

رحمان رضایی در این باره به کاپ اظهار داشت: من به شایعه درگیری با شجاع خلیل زاده و یا هر بازیکنی دیگر فقط می خندم. شجاع اتفاقا جز نفراتی است که خیلی خیلی به من احترام می گذارد و بچه خیلی خوبی هم است. من نمی دانم این تفسیر که من و خلیل زاده درگیر شدیم، از کجا آمده است.

وی ادامه داد: دیروز تمرین بدنسازی تیم بود و با هم شوخی می کردیم. در حین تمرین من به بازیکنان تذکر دادم که کار را جدی دنبال کنند و از شوخی های بی مورد بپرهیزند. بعد از آن هم همه بچه ها جمع شدند و عکس یادگاری گرفتیم. خوشبختانه همه بچه های تراکتورسازی، بازیکنان خیلی خوبی هستند و در تیم ما رفاقت موج می زند.

 

کد/2020

[ منبع این خبر سایت 90 می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات