کار زیبای "سریال کیمیا" در تلویزیون + عکس


این کارشناس دینی که به دلیل نظراتش در "مخالفت با حجاب اجباری" بحث آفرین شده بود، تصویری از سکانس چادری شدن کیمیا منتشر کرد و به نکات مهمی درباره آن اشاره کرد.
 

کار زیبای


وی درباره سکانس انتخاب پوشش چادر به وسیله کیمیا، در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت:

"سکانس انتخاب پوشش چادر در مجموعه تلویزیونی کیمیا بسیار خوب و زیبا بود. انتخابی کاملا اختیاری و شخصی که کاملا باورپذیر و منطقی به نظر می رسید و هوشمندانه بعد از هشتادوپنج قسمت و همزمان با بازگشت برادر آزاده کیمیا رخ داد.

این تصمیم در خلوت و تنهایی زن و با رجوع زن به یادگاری عزیز که در کمد مانده بود، شکل گرفت، با تعبیری کاملا عاطفی از "احساس قرار گرفتن در آغوش حمایت مادر" و کادربندی زیبای نمای روبرو و احاطه تصویر توسط چادر مشکی و بدون این که بعد از پوشیدن چادر شاهد برخورد اغراق آمیز و ستایش شعاری از سوی خانواده باشیم.

باید اعتراف کرد هنوز تا رسیدن به بیان هنرمندانه در تبیین حجاب خیلی فاصله داریم ولی همین قدر کار درست رسانه ای هم از صداوسیمایی که خود طی سالها بزرگترین قدم ها را در تخریب مفهوم حجاب برداشته تحسین برانگیز و ستودنی است و علیرغم همه ایرادهایی که به سریال کیمیا هست باید این نکات را قدر دانست".

[ منبع این خبر سایت سینما پرس می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال