http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

پورحیدری کنارماست،من هم مربی هستم


پورحیدری کنارماست،من هم مربی هستم

وبسایت رسمی برنامه نود - سرپرست موقت تیم فوتبال استقلال گفت: ممکن است بازیکنان نتوانند به خاطر خستگی ارتباط خوبی با هواداران برقرار کنند و همین باعث درگیری و ایجاد مشکل می شود.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از کاپ ، فرزاد مجیدی در رابطه با اینکه تمرینات استقلال تا چه زمانی پشت درهای بسته برگزار می شود، اظهار داشت: در این باره مظلومی باید تصمیم گیری کند. بنده از همان روز اول به عنوان مربی در حال فعالیت هستم. چند وقتی است که پورحیدری کنار ما نیست و این وظایف به من داده شده است.

وی ادامه داد: البته این را بگویم که حضور پورحیدری کنار تیم حس می شود و همه به یاد منصور خان هستند. تلاش می کنیم از روز سه شنبه تمرینات را با حضور خبرنگاران و هواداران برگزار کنیم.

مربی تیم فوتبال استقلال تصریح کرد: بازیکنان در دوران بدنسازی هستند و از نظر بدنی و روحی زیر فشار قرار دارند. در صورتی که در این شرایط هواداران در تمرین حضور داشته باشند، ممکن است بازیکنان نتوانند به خاطر خستگی ارتباط خوبی با آنها برقرار کنند و همین باعث درگیری و ایجاد مشکل می شود.

وی همچنین اضافه کرد: خبرنگاران و هواداران جزو ارکان اصلی باشگاه استقلال هستند و ما برای آنها احترام زیادی قائل هستیم. شاید در نظر بگیرید در صورتی که آنها در یک بازی ما حضور نداشتند، هیچ حس و حالی برای بازیکنان وجود ندارد. امیدوارم که مثل همیشه ارتباط خوبی میان رسانه و هواداران با باشگاه استقلال باشد.

مجیدی در پایان درباره شرایط استقلال گفت: ما از روز دوشنبه و بعد از بازی دوستانه با تیم امید استقلال به اردو می رویم تا تیم بیشتر در آرامش باشد. به هر حال باید به تدریج برای ادامه بازیهای لیگ خودمان را آماده کنیم.

 

کد/2020

منبع: 90
تبلیغات
تبلیغات
آخرین مطالب
رکود در بازار لوازم خانگی ۲ ساله شد
گوشی MIX شیائومی چه مشخصاتی دارد؟
ورود رسمی گوشی های اپل به بازار ایران
دانشجویان کدام کشورها باهوش‌ترند؟
سوخت کارت سوخت!
قیمت روغن خودرو افزایش نداشته است
«داعش شیعی» ایران وارد عمل شد!
نقد قسمت اول فصل هفتم سریال The Walking Dead
مسئول گروه بازرسی دفتر مقام معظم رهبری در بازدید از منطقه یک آزادراه تهران- شمال گفت: همکاری وزارت راه و شهرسازی و بنیاد مستضعفان؛ عامل شتاب گرفتن ساخت آزادراه تهران-شمال
استخدام جوشکار، رویه کوب، نجار و کارگر ساده آقا در اصفهان
استخدام نقشه کش صنعتی جهت نقشه اجرایی در تهران
استخدام تعدادی بازاریاب با حقوق ثابت در کرمان
استخدام شرکت پخش امیران در قم
استخدام گالری آوا در اصفهان
استخدام سرپرست آموزش خانم در موسسه کارِنو سازان
استخدام نقشه کش مسلط به نرم افزار solid work . catia
استخدام وانت بار پارسیان در کرمان
جاسوسی غول مخابراتی آمریکا از مشترکانش بدون حکم دادگاه
روزنامه استخدامی استان خوزستان و اهواز | چهارشنبه ۵ آبان ۹۵
کلیپ فیلم مردی که با بستگان شیر ها زندگی میکند..!
تبلیغات