http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

استیماچ: خانواده ام را بعد از شکست دادن پرسپولیس به اصفهان می‌آورم!


استیماچ: خانواده ام را بعد از شکست دادن پرسپولیس به اصفهان می‌آورم!

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: وقتی فقط 15 سال داشتم استانکو مرا به تیم هایدوک اشپیلت برد و نقش زیادی در پیشرفت من داشت.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از کاپ، ایگور استیماچ که در برنامه تلویزیونی زنده‌رود در شبکه استانی اصفهان حضور یافته بود در مورد زندگی در اصفهان اظهار داشت: قبل از سفر به اصفهان اطلاعات زیادی در مورد این شهر نداشتم و بیشتر تهران را می‌شناختم. وقتی به اصفهان آمدم واقعاً تعجب کردم. اصفهان دارای افتخارات و تاریخ بسیار غنی است و میدان نقش‌جهان و بازارهای بسیار زیبایی دارد. مردم اصفهان هم بسیار دوست‌داشتنی و خون گرم هستند.

وی در پاسخ به این سوال که خانواده‌اش را هم به اصفهان آورده است یا خیر گفت: وقتی پرسپولیس را ببریم خانواده‌ام را به اصفهان می‌آورم. امیدوارم با تمرینات و برنامه‌ریزی که انجام می‌دهیم بتوانیم پرسپولیس را با نتیجه خوبی ببریم.

سرمربی سپاهان در مورد حضور سپاهان در اردوی ترکیه افزود: اردوی ترکیه قسمت مهمی از کار ما در نیم‌فصل است. امیدوارم این اردو تغییر زیادی در کیفیت ما ایجاد کند و لازم است که عقب‌ماندگی خود را جبران کنیم. از مسئولان کارخانه و باشگاه که با وجود مشکلات اقتصادی شرایط برگزاری این اردو را فراهم کردند تشکر می‌کنم و بیست و سومین سالگرد تأسیس کارخانه فولادمبارکه را به همه مسئولان گذشته و حال آن و همه کارگران کارخانه و پرسنل باشگاه تبریک می‌گویم چون بدون زحمات آنها تلاش‌های ما هم دیده نمی‌شود.

استیماچ در مورد حضور مربیان کروات در ایران بیان داشت: برای من باعث افتخار است که مربیان کروات در سال‌های گذشته موفقیت‌های خوبی در ایران کسب کرده‌اند. ایران جوانان مستعدی در فوتبال دارد که از نظر سرعت و تکنیک در سطح بالایی هستند و باید با کار بیشتر، ضعف‌های گذشته را جبران کرد. ایران می‌تواند در فوتبال جهان نقش بیشتری ایفا کند.

وی در مورد استانکو پوکله پوویچ اولین مربی کرواتی که در ایران حضور یافت اظهار داشت: وقتی فقط 15 سال داشتم استانکو مرا به تیم هایدوک اشپیلت برد و نقش زیادی در پیشرفت من داشت. او همیشه خاطرات خوبی از ایران، اصفهان و به خصوص باشگاه سپاهان تعریف می‌کند که این برای من خیلی جالب است. قصد دارم که در فصل بهار استانکو را به ایران دعوت کنم.

 

کد/2020

منبع: 90
تبلیغات

http://www.webiruni.ir/uploads/sujpqbk9fhkwl90d6g26bb45u2cu50jn.jpg

http://www.webiruni.ir/uploads/qk53boo8lx96sfes7wspanpa8j40j5x8.jpg

آخرین مطالب
استخدام کارشناس فروش حضوری در شرکت پویا پرداز قرن
آیا دولت یازدهم انضباط مالی را رعایت کرده است؟ +نمودار
حرف های هرمز سیرتی از GEM برگشته
جان کری: حوثی‌های موشک‌هایشان را کنار بگذارند
بازار خودرو نباید در اختیار آمریکایی‌ها قرار گیرد
یکتا ناصر باردار شد + عکس وی در دوران بارداری
انتقاد وزیر بهداشت از سرداران "حرم"، "عَلم" و "قلم"
استخدام MDF کار ماهر جهت نصب پارتیشن اداری
اینجا قبرستان کودکان در تهران است +تصاویر
حضور یک بازیگر زن فیلم های مستهجن در ایران؟! + عکس
قاضی آرژانتینی خواستار دستگیری ولایتی در عراق شد
صادرات غیرنفتی بوی نفت می‌دهد +جدول
تمامی بسته های بازی Star Wars Battlefront را در ماه نوامبر رایگان بازی کنید
آمار جدید از قدرت نظامی ارتش ایران و جایگاه جهانی آن+تصاویر
استخدام کارشناس فروش در شرکت مهندسی باربد
اینستاگرام ۳ دختر کره‌ای مخصوص ایرانی ها ! +تصاویر
کشف آدرس افسردگی در مغز!
سخت‌گیری جدید تاجیکستان برای مسافران ایرانی/ تسهیلات «ویزای فرودگاهی» تا اطلاع ثانوی لغو شد! +سند
سحابی لاله‌ در قو/ عکس روز ناسا
بازگشت شرکت مرسک، بزرگ‌ترین شرکت حمل و نقل دریایی جهان به ایران