لشگری، عبدولی و بیابانگرد در فینال جام تختی/ جوکار ضربه شد!


وبسایت رسمی برنامه نود - فینالیست های چهار وزن دوم کشتی آزاد و فرنگی جام تختی و دو وزن کشتی پهلوانی مشخص شدند.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از ایسنا، در ادامه رقابت های کشتی آزاد و فرنگی جام تختی رقابت های مرحله نیمه نهایی برگزار شد تا چهره فینالیست ها مشخص شود.

فینال وزن ۵۷ کیلوگرم کشتی آزاد: رضا اطری- یونس سرمستی

در یکی از دیدار های مرحله نیمه نهایی این وزن رضا اطری از ایران مقابل میرجلال حسن زاده از آذربایجان با حساب ۶ بر یک به برتری رسید و یونس سرمستی نیز مقابل مهران رضازاده ۱۲ بر صفر پیروز شد تا دیدار فینال این وزن میان اطری و سرمستی برگزار شود.

فینال وزن ۶۱ کیلوگرم کشتی آزاد: بهنام احسان پور- مهران شیخی

 در مرحله یک چهارم نهایی وزن ۶۱ کیلوگرم کشتی آزاد بهنام احسان پور قهرمان جوانان جهان پس از پیروزی مقابل ایمان صادقی مقابل آرش دنگسرکی با ضربه فنی به برتری دست یافت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این مرحله نیز مهران نصیری را دو بر صفر برد و راهی فینال شد. در دیگر دیدار مرحله نیمه نهایی این وزن نیز مهران شیخی با حساب ۸ بر صفر چدلی از تونس را برد و فینالیست شد.

فینال وزن ۷۴ کیلوگرم کشتی آزاد:مصطفی حسین خانی- کیا چیخلادزه از اوکراین

در وزن ۷۴ کیلوگرم کشتی آزاد نیز مصطفی حسن خانی پس از پیروزی مقابل پیمان یاراحمدی در دومین مبارزه و در مرحله نیمه نهایی روبروی بهمن تیموری قرار گرفت و با نتیجه هشت بر صفر پیروز شد. در دیگر دیدار مرحله نیمه نهایی این‌ وزن نیز کیا چیخلادزه از اوکراین مقابل احمد جفاکش از ایران شش بر چهار پیروز شد و به فینال رسید.

فینال وزن ۸۶ کیلوگرم کشتی آزاد: احسان لشگری- رضا بیات

در مهمترین کشتی های برگزار شده، احسان لشگری در دومین مبارزه خود پس از پیروزی قاطع مقابل حریف مجارستانی در وزن ۸۶ کیلوگرم کشتی آزاد در مرحله نیمه نهایی به مصاف مجتبی گلیج رفت و در پایان موفق شد حریف خود را با نتیجه چهار بر یک شکست دهد.

در دیگر دیدار مرحله نیمه نهایی این وزن نیز میثم مصطفی جوکار پس از پیروزی نزدیک مقابل محمد جواد ابراهیمی مقابل رضا بیات قرار گرفت و در حالیکه یک بر صفر از حریف خود پیش بود در عین ناباوری ضربه فنی شد و از رسیدن به فینال بازماند تا دیدار فینال این وزن میان احسان لشگری و رضا بیات برگزار شود که از حساسیت بسیار بالایی برخوردار است.

* کشتی فرنگی:

فینال وزن ۷۱ کیلوگرم کشتی فرنگی: افشین بیابانگرد- فرشاد بلفکه

در یکی از دیدارهای مرحله نیمه نهایی این‌وزن فرشاد بلفکه با حساب ۵ بر ۳ برومند اصلان را برد و به فینال رسید و افشین بیابانگرد نیز مقابل عباس هوشمند با نتیجه ۶ بر یک به برتری رسید و راهی فینال شد.

فینال وزن ۷۵ کیلوگرم: سعید عبدولی- جمال اسماعیلی

در وزن ۷۵ کیلوگرم کشتی فرنگی نیز سعید عبدولی در مرحله نیمه نهایی مقابل رسول گرمسیری ۳ بر صفر پیروز شد و به فینال رسید. عبدولی پیش از این پیام بویری را شکست داده بود. در دیگر دیدار مرحله نیمه نهایی نیز جمال اسماعیلی مقابل آیت اکرام از مراکش در حالی که ۵ بر صفر عقب بود، کشتی گیر مراکشی به دلیل مصدومیت نتوانست به مبارزه ادامه بدهد تا به این ترتیب اسماعیلی به برتری برسد و راهی فینال شود.

فینال وزن ۸۰ کیلوگرم: مهدی فلاح- رافیک مانوکیان از ارمنستان

در دیدار مرحله نیمه نهایی این وزن مهدی فلاح مقابل ادوراد سرکیسیان از ارمنستان به برتری رسید و رافیک مانوکیان که موفق شده بود رامین طاهری را شکست دهد در مرحله نیمه نهایی مقابل اولکسی چکا لنکو از اوکراین پیروز شد و به فینال رسید.

فینال وزن ۸۵ کیلوگرم:داود عابدین زاده- داود اخباری

در وزن ۸۵ کیلوگرم کشتی فرنگی نیز داود عابدین زاده در مرحله نیمه نهایی مقابل آبگاریان از ارمنستان ۴ بر ۲ پیروز شد و به فینال رسید و داود اخباری نیز با پیروزی مقابل حریف اوکراینی به فینال رسید.

کشتی پهلوانی:

فینال وزن۷۰ کیلوگرم: محمد نادری - حمید الهی

فینال وزن ۹۰+ کیلوگرم: احمد میرزاپور-آلکسی نیکولایوف از بلاروس

رقابت های فینال از ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه و پس از اجرای مراسم اختتامیه برگزار خواهد شد.

 

کد/2020

[ منبع این خبر سایت 90 می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال