http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

دست خالی استقلال و پرسپولیس در نقل و انتقالات/ تضعیف هم شده‌اند!


دست خالی استقلال و پرسپولیس در نقل و انتقالات/ تضعیف هم شده‌اند!

وبسایت رسمی برنامه نود -  فصل نقل و انتقالات نیم فصل دوم پانزدهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر در شرایطی رو به پایان است که دو تیم استقلال و پرسپولیس هنوز نتوانسته‌اند نیازهای خود برای نیم فصل دوم را تامین کنند.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از مهر ، در حالی که آخرین روزهای نقل و انتقالات زمستانی در پیش است، نه پرسپولیس و نه استقلال نتوانسته‌اند از این پنجره زمستانی استفاده‌ای ببرند و در واقع بیش از آنکه از این فرصت برای بهبود اوضاع استفاده کنند، بعضا تضعیف هم شده‌اند.

در واقع دوقلوهای پایتخت  با ادامه این روند دچار اعتراض‌های غیر رسانه‌ای و زیرپوستی هم شده‌اند تا جایی که مظلومی و برانکو هر دو با حالتی معترض به ساعت‌های آخر نقل و انتقالات نگاه می‌کنند.

استقلال
 در استقلال اوضاع پیچیده‌تر از پرسپولیس است. در این باشگاه بعد از آنکه با برخی انتقادها، بهرام امیری و نظری جویباری «که در ابتدای فصل تیم خوبی بسته بودند و حتی در رای گیری برنامه نود بهترین تیم در نقل و انتقالات شناخته شدند» از نقل و انتقالات کنار کشیدند، مسئولیت نقل و انتقال به گفته مظلومی به توفیقی عضوی از اعضای هیات مدیره رسید  اما در پنجره زمستانی تا این لحظه تنها مهدی مومنی خریداری شد آن هم در پست مهاجم که کمتر به نظر می‌رسید استقلال در آن با مشکل مواجه باشد.

در نهایت صدای پرویز مظلومی درآمد و او انتقاداتش را در این زمینه رسانه‌ای کرد هرچند تلاشی وجود داشت تا او را در سایت باشگاه بدون اعتراض نشان دهند. مظلومی که در پست هافبک وسط کرار و ریوالدو را از دست داده است، بیشترین نگاهش به این پست بود تا جاییکه بختیار رحمانی، رسول نویدکیا و آندو تیموریان را به نوبت در خواست کرد اما باشگاه استقلال به نظر می‌رسد در این رابطه هنوز اقدام موثری انجام نداده است.

 این ماجرا تا جایی جلو رفت که نجف‌نژاد در غیاب افشارزاده‌ای که در این نقل و انتقالات هم در سفر آمریکا به سر می‌برد، درخواست بازگشت نظری به نقل و انتقالات را داشت، درخواستی که افشارزاده تلفنی آن را مسکوت نگاه داشت آن هم در حالی که مهلت نقل وانتقالات رو به پایان است. اگر چه برخی از پیشکسوتان سعی دارند درخواست مظلومی را بهانه بدانند اما مظلومی حق دارد از دو بازی‌سازی که در ابتدای فصل از دست داده حداقل یک نفر را داشته باشد.

پرسپولیس
اوضاع پرسپولیس مثل استقلال اسیر اختلافات داخلی نیست اما شوک سوشا و البته جدایی ایمان صادقی بسیار شوک بدی بر پیکر این تیم بود. برانکو چندین جلسه با طاهری داشته و بارها لیست بازیکنانی را که لازم داشته به باشگاه داده است. او حالا دو دروازه‌بان می‌خواهد و البته یکی دو بازیکن دیگر اما مسئله دروازه بان‌ها موضوعات مهم‌تری هستند.

پرسپولیس شهر بی‌دروازه شده است و اگر این موضوع را تا  آخرین ساعت نقل و انتقالات تمام نکند به بن بستی می‌رسد که غیر قابل باور است. البته طاهری در مورد بیرانوند تلاش‌هایی صورت داد اما نفت که می‌دانست پرسپولیس لای منگنه گیر کرده قیمت را بالا و بالاتر برد تا مذاکرات فعلا متوقف شود. این همه در حالی رخ می‌دهد که اگر طاهری نتواند دروازه‌بانی به پرسپولیس اضافه کند و کار به ساعات پایانی برسد ممکن است برای یک بازیکن متوسط مجبور باشد میلیاردها تومان هزینه کند.

در واقع صبر بسیار زیادی که  طاهری و برانکو تا این لحظه از خود نشان داده‌اند می‌تواند هزینه بسیار بالایی روی دست این دو بگذارد و البته که بازیکن خوبی هم نصیب‌شان نشود. در هر صورت پنجره زمستانی برای این دو تیم فعلا قفل شده و زمان زیادی برای بازکردن این قفل وجود ندارد. باید دید طی امروز و فردا آیا اتفاقی در این دو باشگاه رخ می‌دهد یا نه؟

 

کد/2020

منبع: 90
تبلیغات
تبلیغات
آخرین مطالب
استخدام برنامه نویس حرفه ایPHP و اندروید در مدیا همراه ارتباطات
کلیپ فیلم رهبرانقلاب: اشتباه نکنید؛ با رابطه هیچ مخالفتی ندارم
ویدیو فیلم به چه دلیل کشور ژاپن از کشور آمریکا میترسد و کشورمان ایران نمیترسد؟! ( آپارات )
فیلم لبه پرتگاه ( آپارات ) -دانلود و پخش
ویدیو فیلم مظلومیّت یاقوت ۹ جهالت و خیانت!! ( آپارات )
کیلیپ فیلم مارش من یک رفیق داشتم +( آپارات ) پخش
کیلیپ فیلم روغن ترخون موجب لاغرشدن می شود +( آپارات ) پخش
راهکارهای طب سنتی برای میگرن
فیلم دکتر هلاکویی تفاوت نظر در مورد اولویت های زندگی من و.. ( آپارات ) -دانلود و پخش
فیلم دکتر هلاکویی معضلات تک فرزندی را می دانم اما آمادگی… ( آپارات ) -دانلود و پخش
ویدیو فیلم دکتر هلاکویی نامزد برای دختر ۲۱ ساله ام از شهر دیگری ( آپارات )
صفحه اول روزنامه های سیاسی اقتصادی و اجتماعی سراسری کشور چاپ 8آبان
کلیپ فیلم سگ پرخطر
کیلیپ فیلم دورهمی ۸۹ +( آپارات ) پخش
کلیپ فیلم تصویر و عکس موتور سواری دختری که همه را تعجب زده کرد !
کلیپ فیلم عکس بلند کردن چرخ های موتور بدست یک دختر
کیلیپ فیلم آموزش تک چرخ زدن با موتور به وسیله یک دختر تنها +( آپارات ) پخش
کیلیپ فیلم عکس سلفی گرفتن همزمان در تک چرخ زدن دختر با دوس فرزندش +( آپارات ) پخش
ویدیو فیلم ما مردم کشورمان (کمدی) ( آپارات )
ویدیو فیلم دورهمی ۸۷ ( آپارات )
تبلیغات