http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

مراسم تودیع و معارفه رئیس عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی میانه برگزار شد

مراسم تودیع و معارفه رئیس عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی میانه برگزار شد

امام جمعه میانه با اشاره به فرمایشات امام علی (ع) و بیان روایاتی گفت: کسی که از یک خصلت نیکو مانند ادب برخوردار باشد، می توان برخی از ویژگی های ناخوشایند او را به سبب همین خصلت نیکو بخشید، به استثنای اینکه عقل و دین نداشته باشد و به چنین شخصی امیدی نیست و هیچ ویژگی برجسته در او کارایی ندارد.
حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا حامدی در مراسم تودیع و معارفه رئیس عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی میانه وجود دین و عقل در جمهوری اسلامی ایران و مخصوصا مجموعه نیروی انتظامی اشاره کرده، نبود این دو عنصر را مصادف با نبود امنیت در جامعه خوانده افزود: نیروی انتظامی بدون دین نمی تواند امنیت ایجاد کند و می توان نمونه بارز آن را به وضوح در مقایسه با پلیس کشورهایی مانند آمریکا دید که با وجود داشتن نظارت ها، آفت هایی دارند و جنایات متعددی مرتکب می شوند. 
امام جمعه میانه به اهمیت دین اشاره کرده، وجود آن را فراهم آمدن امنیت بیان نموده، گفت: دین، برنامه حق وحقوق و چارچوب ها را مشخص می کند، طوری که درمجموعه ای که دین، اعتقاد و ایمان باشد، نیاز به نظارت تسلسلی نیست.
وی با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) به آحاد مردم وهم برمسئولین در مورد سبک زندگی ایرانی –اسلامی گفت: مواظب باشیم که رویه زندگی عوض نشده و از دین فاصله گرفته نشود زیرا کم شدن امنیت در تمام شاخه ها از جمله مالی، جانی و روانی را در پی خواهد داشت .
حجت الاسلام حامدی افزود: نقشه راه زندگی سالم توام با امنیت در دین اسلام ترسیم شده و اگر حریم ها رعایت نشده و تاکیدات دینی کنار گذاشته شود، همه آحاد جامعه دچار گرفتاری خواهند بود و امروزه می توان برداشته شدن حریم ها را در ابزارهایی مانند ماهواره ها و شبکه های مجازی تلفن همراه دید و آثار مخرب آن مانند سستی بنیان خانواده ها در جامعه مشهود است.
وی بالا بردن سطح اعتقادی و سیاسی آحاد جامعه علی الخصوص نیروی های انتظامی و امنیت آفرینان را لازم و ضروری عنوان کرده، افزود: اگر امنیت نباشد زندگی حتی مفت نمی ارزد وما باید قدردان امنیت آفرینان این مرز و بوم از جمله نیروی انتظامی، ارتش، سربازان گمنام، سپاه و سربازان جبهه مقاومت آن سوی مرزها باشیم و هرگز نباید حمایت مادی و معنوی آنها را فراموش کنیم.
امام جمعه میانه اهمیت وجود عقل و قدرت تفکر و تعقل را لازمه هر کاری عنوان نموده، مشکلات و درگیری های موجود در جهان مخصوصا  در جهان اسلام را در سایه تعقل ننمودن سران برخی کشورها بیان کرد و افزود: نتیجه هر رخدادی در سایه عقل بوده و آنچه که در جهان اسلام وعملکرد آل سعود می بینیم در سایه نبود عقل است و این اعمال تناسبی با اسلام ندارد.
حامدی به فتنه سال 88 اشاره داشته، این اتفاق را ناشی از عدم تعقل عنوان کرده، نسبت به تحرکات و موضع گیری های شبیه به آن در انتخابات آتی هشدار داده افزود: انتخاب افراد اصلح، تکلیف ماست و باید به شایسته ترین ها بر اساس معیار ها و ملاک ها رای دهیم تا مجلس شایسته داشته باشیم.
رئیس عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی استان آذربایجان شرقی استفاده از فرصت های عمر برای انجام مسئولیت های محوله و خدمت رسانی به مردم جامعه اسلامی را بهترین بهره از این فرصت عنوان کرد.
حجت الاسلام والمسلمین اسلام غلامی در این مراسم، خدمت رسانی به مردم، تامین امنیت، رعایت ادب، ظلم ستیزی و دفاع از حقوق مظلومین را از وظایف نیروی انتظامی برشمرده افزود: ویژگی بارز نیروهای مسلح ما، اعتقاد آنان است و وظیفه تقویت بنیه اعتقادی و سیاسی مجموعه که ممکن است دچار آسیب شود را سازمان عقیدتی سیاسی بعهده دارد.
غلامی ادامه داد: اگر پرسنل و مامورین، اعتقادی پرورش نیابند، در مقابل تخلفات و جرائم چشم پوشی کرده و دچار انحرافات اعتقادی و سیاسی شده و جامعه را متضرر می کنند و امنیت تحت شعاع قرار گرفته و داشتن اعتقادات و ایمان است که فرد را از اینگونه اعمال باز می دارد.
رئیس  عقیدتی سیاسی استان، پرهیز از ورود به مباحث انتخاباتی را به پرسنل و مامورین نیروی انتظامی خاطر نشان کرده افزود: مسئولیت شما تامین امنیت صندوق ها و برقراری نظم انتخابات است و مامورین نیروی انتظامی باید نسبت به حضور در ستادهای انتخاباتی و حمایت از کاندیداها و احزاب پرهیز نموده و مردم را به حضور حداکثری مردم پای صندوق های رای و انتخاب افراد اصلح، با ایمان و ولایتمدار تشویق نمایند. 
در این مراسم از زحمات حجت الاسلام والمسلمین محمد نجفی که تصدی این مسئولیت را بر عهده داشت تقدیر و طی حکمی، حجت الاسلام والمسلمین علی علیزاده به سمت سرپرست عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی شهرستان میانه منصوب شد.
گفتنی است حجت الاسلام والمسلمین محمد نجفی پس از تودیع از این مسئولیت، به سمت ریاست عقیدتی سیاسی شهرستان تبریز منصوب گردید.
عکس و خبر: رضا امامی-فردای میانه

منبع: صدای میانه
تبلیغات
تبلیغات
آخرین مطالب
استخدام مدرس در یک موسسه معتبر آموزشی
کیلیپ فیلم ایمیج گرفتن راحت و آسان (بیرون کشیدن سی دی های خش دار) +( آپارات ) پخش
کیلیپ فیلم EASE Focus 2 Tutorial Part1 +( آپارات ) پخش
فیلم رنگ کردن مژه رو مشاهده نکرده بودیم که اونم مشاهده کردیم! ( آپارات ) -دانلود و پخش
فیلم دختر بدبخت چه مقدار گریست! ( آپارات ) -دانلود و پخش
فیلم موشن گرافیک " رسم کتابخوانی" ( آپارات ) -دانلود و پخش
کلیپ فیلم تشویق طرفداران پرسپولیس به روش ایسلندی ها
کیلیپ فیلم گل مهدی طارمی به صنعت نفت آبادان +( آپارات ) پخش
فیلم قبل اکران دورتموند شالکه(دربی۸۹ ام) ( آپارات ) -دانلود و پخش
ویدیو فیلم حرکت حرفه ای ژیمناستیک ( آپارات )
کلیپ فیلم حال و روز علاج منصور پورحیدری در مکالمه با علی پورحیدری
کیلیپ فیلم نظر مردم در زمینه بازی های لیگ +( آپارات ) پخش
کیلیپ فیلم سوپر عکس العمل های ناواس در تمرینات رئال مادرید +( آپارات ) پخش
خوراکی های مفید برای پیشگیری از افسردگی فصلی
ملاقات با سردار ایرانی ربات‌ها
استخدام نصاب بایگانی های ریلی در شرکتی معتبر در همدان
فیلم آقای احسان علیخانی ( آپارات ) -دانلود و پخش
فیلم فیلمی که خانم لادن طباطبایی از رفتار کودکهای Autism اوتیسم منتشرکرد ( آپارات ) -دانلود و پخش
ویدیو فیلم من چنانچه سمتی داشتم نمیزاشتم کسی اسم فرزندش رو فاطمه بزاره ( آپارات )
فیلم ضیافت ترحیم عرفانی با نی و دف ( آپارات ) -دانلود و پخش
تبلیغات