حضور الکسی مدوید بر سر مزار آقا تختی + تصویر


الکسی مدوید فرزند الکساندر مدوید قهرمان نامدار کشتی جهان و همدوره جهان پهلوان تختی با حضور در ابن باویه شهرری بر سر مزار آقا تختی حاضر شد.

حضور الکسی مدوید بر سر مزار آقا تختی

به گزارش صدای میانه به نقل از باشگاه خبرنگاران  ؛ الکسی مدوید فرزند الکساندر مدوید دارنده چندین مدال رنگارنگ جهان و المپیک و از اسطوره های کشتی جهان که به دعوت فدراسیون کشتی برای دیدن رقابت های جام جهان پهلوان تختی به ایران سفر کرده بود لحظاتی پیش با حضور در ابن باویه شهرری بر سر مزار آقا تختی حاضر شد.
الکسی مدوید درباره این که چقدر از تختی شناخت دارد گفت:پدرم همیشه از غلامرضا تختی نه به عنوان یک حریف بلکه به عنوان یک دوست و الگوی اخلاقی یاد می کند و خاطراتی بسیاری را از این مرد بزرگ برای من بازگو کرده است به طوری وی می گفت در یک رقابت وقتی تختی متوجه پای آسیب دیده ام شد هیچگاه از آن پا زیر نگرفت و خود این موضوع نشان می دهد که چرا غلامرضا تختی مرد بزرگی بوده است.

وی با اشاره به این که خیلی دوست داشته از نزدیک بر سر مزار جهان پهلوان تختی حاضر شود ادامه داد:برای نخستین بار است که به کشور ایران سفر می کنم و از این اتفاق خیلی خوشحال هستم چرا که کشتی ایران جایگاه بسیار بالایی در جهان دارد و از همه مهمتر این که به آرزوی که داشتم یعنی حضور بر سر مزار تختی رسیدم.
مدوید پسر درباره این که چرا راه پدر را ادامه نداده هم اظهار داشت:من کشتی گیر بودم و حتی عناوینی را هم به دست آوردم و خیلی هم دوست داشتم همچون پدرم صاحب مدال های رنگارنگ شوم اما هر چقدر تلاش کردم نشد البته قرار نیست همه همچون پدرم و پهلوان تختی اسطوره شوند.

[ منبع این خبر سایت صدای میانه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات