پیام مهم امیر حاج رضایی برای مربیان تیم ملی امید


وبسایت رسمی برنامه نود - امیر حاج رضایی می گوید کادرفنی تیم ملی امید باید بدانند که همه دوست شان دارند و نگران شان هستند.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از خبرآنلاین ، امیر حاج رضایی که به عنوان کارشناس فنی به برنامه فوتبال برتر رفته بود تا بازی ایران و قطر را آنالیز کند ، از همان ابتدای بازی به ترکیب ابتدایی محمد خاکپور نقد داشت. او چند بار به ترکیب تیم اشاره کرد و آفساید گیری های تیم از فاصله نزدیک به 35 متری از دروازه را کاری با ریسک بالا اعلام کرده بود. همچنین او اعتقاد داشت تیم در نیمه اول نتوانسته موقعیتی بسازد و نیاز به این دارد که از همان ابتدای نیمه دوم تیم تغییر کند و بازیکنانی مثل ترابی ، پهلوان و کمندانی را در ترکیب تیم قرار بگیرند.

اتفاقی که بعد از 17 دقیقه در نیمه دوم به مرور رخ داد و روند تیم ملی را خیلی بهتر کرد اما مانع از شکست تیم امید نشد. حاج رضایی بعد از بازی با اشاره به این اتفاقات گفت:«ما در نیمه اول مشکل خلق موقعیت داشتیم اما در نیمه دوم دیدیم آمدن بازیکنی مثل ترابی ، چه تغییراتی در تیم ایجاد کرد و ما چقدر موقعیت داشتیم. به هر حال ما در اردوی تیم نیستیم و نمی دانیم چرا چنین بازیکنی این همه مدت روی نیمکت بود یا ما 17 دقیقه از شروع نیمه دوم را از دست دادیم و بعد تغییرات دادیم. البته درباره پنالتی هم باید بپذیریم ، روزبه کار خیلی دشواری داشت . امیدوارم درسهای این بازی در ادامه به کمک تیم ملی امید بیاید.امیدوارم مربیان تیم ملی امید هم بدانند که ما دوست شان داریم و نگران تیم ملی کشورمان هستیم.»

 

کد/2020

[ منبع این خبر سایت 90 می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال