جلالی: تیم امید در خط دفاع مشکلاتی دارد


وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: تیم امید ایران در خط دفاع مشکلاتی دارد که مربوط به کیفیت بازیکنان است.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، مجید جلالی در مورد شکست دو بر یک ایران مقابل قطر اظهار داشت: من این مسابقه را دیدم و از باخت ایران هم ناراحت شدم زیرا آن چیزی که به عنوان ایده مربیان در بازی دیدم درست بود. کادرفنی امید می خواست در نیمه اول یک مساوی مقابل قطر بگیرد و در نیمه دوم از ترابی و پهلوان استفاده کند. شاید بهتر بود  در نیمه دوم کمی بسته تر بازی می کردیم.

وی ادامه داد: من از ترابی شناخت دارم و می دانم او چقدر می تواند در نیمه دوم تاثیرگذار باشد. کم تجربگی هم در تیم امید شاهد بودیم خط دفاع تیم امید خیلی جلو بازی می کرد  و این مساله یک ریسک بود و همین مساله هم باعث شد که گل بخوریم. دریافت گل اول از قطر برنامه های تیم را مختل کرد با این حال امیدوارم در بازی آخر پیروز شویم و از گروه مان صعود کنیم.

سرمربی تیم سایپا در مورد اینکه تیم امید می تواند سهمیه المپیک بگیرد، گفت: امید ایران تیم خوبی است. البته در دفاع مشکلاتی دارد.برخی مشکلات تیم را می توان با دفاع حل کرد اما برخی دیگر از مشکلات با تمرین قابل حل نیست و به کیفیت بازیکنان مربوط می شود و به همین دلیل هم بازیکنان در فوتبال قیمت پیدا می کنند. البته این مشکلات را با تمرین تا حدی می توان حل کرد البته به شرطی که دو سه سال زمان در اختیار داشته باشیم. این مشکلات در بازی ها راحت تر خودش را نشان نمی دهد اما در بازی با حریفان قدرتمندتر آشکار می شود. در بازی تیم امید مقابل عربستان هم این مشکل را دیدید.

وی ادامه داد: تیم امید در خط دروازه، هافبک و فوروارد بسیار خوب است اما در خط دفاع مشکلاتی دارد که این مشکلات را نمی توان در دو سه ماه برطرف کرد. زیرا وقتی بازیکنانی با کیفیت متوسط در اختیار دارید در کوتاه مدت نمی توان بر این مشکلات فائق شد.

سرمربی سایپا در مورد دیدار با پرسپولیس در جام شهدا گفت: ما به این مسابقات به چشم دیدار تدارکاتی نگاه می کنیم تا در شرایط مسابقه قرار بگیریم و اشتباه های احتمالی مان را کم کنیم و در این جام دو بازی تدارکاتی خوب برگزار می کنیم.

 

2051

[ منبع این خبر سایت 90 می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال