http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

جلالی: تیم امید در خط دفاع مشکلاتی دارد


جلالی: تیم امید در خط دفاع مشکلاتی دارد

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: تیم امید ایران در خط دفاع مشکلاتی دارد که مربوط به کیفیت بازیکنان است.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، مجید جلالی در مورد شکست دو بر یک ایران مقابل قطر اظهار داشت: من این مسابقه را دیدم و از باخت ایران هم ناراحت شدم زیرا آن چیزی که به عنوان ایده مربیان در بازی دیدم درست بود. کادرفنی امید می خواست در نیمه اول یک مساوی مقابل قطر بگیرد و در نیمه دوم از ترابی و پهلوان استفاده کند. شاید بهتر بود  در نیمه دوم کمی بسته تر بازی می کردیم.

وی ادامه داد: من از ترابی شناخت دارم و می دانم او چقدر می تواند در نیمه دوم تاثیرگذار باشد. کم تجربگی هم در تیم امید شاهد بودیم خط دفاع تیم امید خیلی جلو بازی می کرد  و این مساله یک ریسک بود و همین مساله هم باعث شد که گل بخوریم. دریافت گل اول از قطر برنامه های تیم را مختل کرد با این حال امیدوارم در بازی آخر پیروز شویم و از گروه مان صعود کنیم.

سرمربی تیم سایپا در مورد اینکه تیم امید می تواند سهمیه المپیک بگیرد، گفت: امید ایران تیم خوبی است. البته در دفاع مشکلاتی دارد.برخی مشکلات تیم را می توان با دفاع حل کرد اما برخی دیگر از مشکلات با تمرین قابل حل نیست و به کیفیت بازیکنان مربوط می شود و به همین دلیل هم بازیکنان در فوتبال قیمت پیدا می کنند. البته این مشکلات را با تمرین تا حدی می توان حل کرد البته به شرطی که دو سه سال زمان در اختیار داشته باشیم. این مشکلات در بازی ها راحت تر خودش را نشان نمی دهد اما در بازی با حریفان قدرتمندتر آشکار می شود. در بازی تیم امید مقابل عربستان هم این مشکل را دیدید.

وی ادامه داد: تیم امید در خط دروازه، هافبک و فوروارد بسیار خوب است اما در خط دفاع مشکلاتی دارد که این مشکلات را نمی توان در دو سه ماه برطرف کرد. زیرا وقتی بازیکنانی با کیفیت متوسط در اختیار دارید در کوتاه مدت نمی توان بر این مشکلات فائق شد.

سرمربی سایپا در مورد دیدار با پرسپولیس در جام شهدا گفت: ما به این مسابقات به چشم دیدار تدارکاتی نگاه می کنیم تا در شرایط مسابقه قرار بگیریم و اشتباه های احتمالی مان را کم کنیم و در این جام دو بازی تدارکاتی خوب برگزار می کنیم.

 

2051

منبع: 90
تبلیغات

http://www.webiruni.ir/uploads/sujpqbk9fhkwl90d6g26bb45u2cu50jn.jpg

http://www.webiruni.ir/uploads/qk53boo8lx96sfes7wspanpa8j40j5x8.jpg

آخرین مطالب
اتفاق مهیبی در شرف وقوع است
واکنش ایوبی به بازگشت بازیگران پیوسته به شبکه GEM
ساخت ریزربات‌های بازیگوش!+تصاویر
استخدام کارمند فروش و مدرس زبان در موسسه آموزشی نوآوران
حاجی زاده:اعضای شورای شهر تبریز از نتایج ماشین سازی راضی نیستند
وقوع 3 زمین‌لرزه در زرند
زنی که ۴کیلومتر زیر خودرو کشیده شد و زنده ماند! +عکس
پارکینگ عمومی شهروند در بجنورد به بهره برداری رسید
واکنش ایران به گزارش اخیر احمد شهید
هدف ایران‌خودرو از اعلام قیمت‌های جدید چیست!؟
استخدام توسعه دهنده نرم افزار در شرکت فناوری اطلاعات مهیمن
فجر شهیدسپاسی و خیبر خرم آباد؛ زردپوشان همچنان در حسرت برد
اینستاگرام در حال آزمایش قابلیت پخش زنده ویدئو
مدت زمان معاینه خودروها کاهش یافت
کلوپ: وست بروم در محوطه جریمه ۱۵ بازیکن داشت!/ هواداران جو فوق العاده ای ساختند
برنامه جدید احسان علیخانی در تلویزیون +عکس
توسعه دستگاه‌های صرافی الکترونیک بانک شهر
استخدام ۷ ردیف شغلی در انتشارات گل واژه در تهران
آنچلوتی: بهترین بازی فصل خودمان را انجام دادیم
زلزله ۳.۹ ریشتری دماوند را لرزاند