http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

سلفی جواد نکونام با ژاوی در حاشیه بازی ایران و قطر

سلفی جواد نکونام با ژاوی در حاشیه بازی ایران و قطر

ملاقات دوستانه جواد نکونام و ژاوی در دوحه

شروع رابطه نکونام و ژاوی به چند سال قبل بازمی گردد. جواد نکونام وقتی به عنوان کاپیتان تیم ملی برای انتخاب بهترین بازیکن دنیا رای می داد، چند بار هم ژاوی را انتخاب کرد. قبل از یکی از بازی های بارسا و اوساسونا ژاوی با اودقایقی حرف زد و گفت می دانم چند بار به من رای داده ای و باید از تو تشکر کنم.

ملاقات دوستانه جواد نکونام و ژاوی در دوحه ، تیم ملی امید ایران ، ژاوی

ژاوی کاپیتان سابق تیم ملی اسپانیا و جواد نکونام کاپیتان سابق ایران از دوستان هم به حساب می آیند.

در سال های حضور نکو در اسپانیا، این رفاقت شکل گرفت. جواد در آن زمان به عنوان کاپیتان تیم ملی چند بار به ژاوی در جمع بهترین های دنیا رای داد که این مسئله باعث شد تا هافبک مطرح بارسا قبل از یکی از دیدارهای تیمش و اوساسونا، از جواد نکونام تشکر کند.

پس از آن بود که رابطه آنها خوب شد و گهگاهی به صورت ایمیلی با هم در ارتباط بودند. این دو شب گذشته و پیش از بازی ایران و قطر در مسابقات قهرمانی امیدهای آسیا یکدیگر را دیدند و دقایقی با هم حرف زدند. 

ژاوی از نکونام پرسید که کی به قطر رفته و الان کجا بازی می کند؟ نکونام هم گفت: «به العربی پیوسته ام.» که ژاوی ادامه داد: «برای تو در این تیم آرزوی موفقیت می کنم.» ستاره سابق بارسا همچنین گفت که از زندگی درقطر راضی است و امیدوار است جواد هم بتواند زندگی خوبی در این کشور داشته باشد.

سلفی جواد نکونام با ژاوی در حاشیه بازی ایران و قطر

منبع: نمناک
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات