دختربچه 4 ساله با تومور مغزی بزرگتر از توپ فوتبال


جراحی تومور مغزی دختر بچه 4 ساله هندی 

دختر بچه ی 4 ساله هندی که مدتها تومور مغزی بزرگ داخل جمجمه اش را تحمل کرده بود تحت عمل جراحی قرار گرفت.

جراحی تومور مغزی ، جراحی تومور مغزی بدخیم ، عکس عمل تومور مغزی

دیلی میل نوشت :"رینو" دختر بچه ای اهل شرق اوتار است که به همراه پدر و مادر و 6 خواهر و برادرش در خانه ای روستایی زندگی می کنند. 

مادرش می گوید: "رینو" یک کودک کاملا سالم بود و به طور طبیعی رشد می کرد تا اینکه به مرور زمان با رشد جسمی او برجستگی در پشت سر او ایجاد شد. در ابتدا فکر کردیم که این برجستگی به مرور از بین خواهد رفت اما نه تنها اینطور نشد بلکه شرایط دخترم روز به روز بدتر شد. با کوچکترین لمس برجستگی " رینو" گریه می کرد و حتی هنگام خواب هم قادر به خواب راحت نبود.

ما متوجه بیماری دخترمان شدیم اما توانایی مالی برای درمان تومور سر او را نداشتیم تا اینکه عکس و فیلمی از او در رسانه ها منتشر شد . عکس و فیلم " رینو" به دست وزیر ارشد ایالات اوتار پرادش رسید و وی برای جراحی و درمان تومور بزرگ سر دختر 4 ساله ما تیمی از جراحان را آماده کرد.

جراحی تومور مغزی ، عکس عمل تومور مغزی ، بزرگترین تومور جهان

عکس تومور مغزی ، بزرگترین تومور جهان ، تومور مغزی

دکتر " اس ان کوریل" سرپرست جراحان تیم جراحی تومور سر " رینو" دراین رابطه گفت: تومور سر دختر بچه 4 ساله از زمان تولد با او همراه بوده است و به مرور زمان با رشد کودک ، تومور هم رشد کرده است. این تومور بزرگ روی بخش کنترل بینایی کودک قرار داشت . جنس تومور از نوع نادرترین جنس تومور بوده است که هر لحظه امکان پارگی یا به اصطلاح انفجار را داخل بدن بیمار داشته است.

جراحی توموز مغزی ، تومور مغزی ، جراحی تومور مغزی بدخیم

یک تیم جراحی کامل و پرتعداد برای خارج کردن تومور بزرگ سر " رینو" ساعتها تلاش کردند و بالاخره با موفقیت عمل جراحی را به پایان رساندند.

جراحی تومور مغزی ، تومور مغزی ، جراحی تومور مغزی بدخیم

تومور مغزی ، جراحی تومور مغزی بزرگتر از توپ فوتبال داخل سر کودک 4 ساله هندی

[ منبع این خبر سایت نمناک می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال