http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

سرقت خیابانی برای کادو دادن به زن صیغه ای +عکس

سرقت خیابانی برای کادو دادن به زن صیغه ای +عکس

سرقت خیابانی برای کادو دادن به زن صیغه ای +عکس

سرقت خیابانی برای کادو دادن به زن صیغه ای

پس از تعقیب و گریز بین پلیس و مجرم سابقه داری که به سرقتهای خیابانی و کیف قاپی دست میزد ، سرانجام این مجرم سابقه‌دار که اقدام به ده‌ها فقره سرقت بويژه کيف قاپي و گردنبندقاپي کرده توسط پليس آگاهي شناسايي و دستگير شد،22 تير ماه ، ازطريق مرکز فوريت هاي پليسي 110 وقوع يک فقره کيف قاپي از يک خانم به کلانتري 122 دربند اعلام شد .

**پرونده در پايگاه يکم پليس آگاهي تهران بزرگ

با موضوع “کيف قاپي” پرونده ای برای این ماجرا تشکیل شد و به دستور آقاي حسين زاده ، داديار شعبه دوم دادسراي ناحيه 34 تهران ، پرونده جهت رسيدگي در اختيار پايگاه يکم پليس آگاهي تهران بزرگ قرار گرفت .

**اظهارات مالباخته

خانم شاکی که کیف وی مورد سرقت قرار گرفته بود پس ازحضور در پايگاه يکم پليس آگاهي تهران بزرگ در اظهاراتش به کارآگاهان گفت : در داخل کوچه ناهيد ، به صورت پياده در حال تردد بودم که ناگهان يک موتورسوار جوان به من نزديک شد و در يک لحظه اقدام به قاپيدن کيف دستي ام حاوي گوشي تلفن همراه ، تب لت ، دسته چک و چند کارت عابربانک حاوي رمز نمود .

سرقت خیابانی برای کادو دادن به زن صیغه ای +عکس

پلیس با توجه به سرقت کارت هاي عابر بانک حاوي رمز حساب ، بلافاصله بررسي تراکنش مالي تمامي حساب ها را انجام داده و مشخص شد که مبلغ 16 ميليون تومان از حساب ها برداشت شده است ؛پس از آن با شناسايي تعدادي از مراکز خريد در منطقه امين حضور و مراجعه کارآگاهان به اين منطقه و انجام تحقيقات ميداني ، کارآگاهان اطلاع پيدا کردند که جواني حدودا 30 ساله با مراجعه به تعدادي از مراکز فروش لوازم آشپزخانه اقدام به خريد تعدادي از اين وسايل از قبيل يخچال و … نموده است .

با بررسي تصاوير دوربين هاي مداربسته مراکز خريد و همچنين انجام تحقيقات از کسبه و فروشندگان محل، کارآگاهان ضمن شناسايي يک جوان در تمامي تصاوير بدست آمده از دوربين هاي مداربسته اطلاع پيدا کردند که اين شخص با اجاره يک دستگاه خودرو وانت اقدام به انتقال وسايل خريداري شده به محلي در منطقه پيروزي – خيابان شکوفه نموده است .

**شناسايي و دستگيري متهم

با شناسايي محل انتقال اموال خريداري شده از منطقه امين حضور به خيابان شکوفه ، کارآگاهان موفق به شناسايي محل سکونت خانمي شدند که مشخص شد همسر صيغه اي يکي از مجرمين سابقه دار کيف قاپ بنام “ناصر . ر” (متولد 1367) است ؛ بنابر اظهارات همسر متهم تمامي اموال خريداري شده در قالب هديه و کادو !!!!، از سوي ناصر به اين خانم تحويل داده شده بود .

با شناسايي “ناصر . ر” و جمع بندي سوابق متعدد سرقت وي در پايگاه مختلف پليس آگاهي بويژه پايگاه هاي سوم ، چهارم و ششم آگاهي و همچنين بررسي سوابق متهم مشخص شد که ناصر در آخرين سابقه دستگيري خود در سال 91 از ناحيه پا مورد اصابت گلوله قرار گرفته اما با اين وجود و پس از آزادي از زندان ، مجددا سرقت هاي خود را از سر گرفته است .

با توجه به حرفه اي بودن متهم در انجام سرقت ، متواري بودن متهم از سال 91 تاکنون و تغيير مداوم مخفيگاه از سوي متهم در سطح شهر تهران ، دستورات ويژه اي جهت دستگيري وي از سوي قاضي حسين زاده مبني بر ورود به مخفيگاه متهم در هر نقطه از شهر تهران و دستگيري در هر ساعت از شبانه روز صادر و سرانجام با انجام اقدامات ويژه پليسي ، “ناصر . ر” در حاليکه مخفيگاهش را به تازگي از مولوي به ميدان شهداي هفتم تير تغيير داده بود ، در يک عمليات تعقيب و گريز همراه با تيراندازي دستگير و به پايگاه يکم پليس آگاهي تهران بزرگ منتقل شد .

سرهنگ کارآگاه کرم يوسف وند ، رئيس پايگاه يکم پليس آگاهي تهران بزرگ ،با اشاره به شناسايي بيش از 50 مالباخته در همان مراحل اوليه ي تحقيقات ، با اعلام اين خبر گفت : با توجه به سوابق متعدد متهم در ارتکاب سرقت بويژه کيف قاپي و گردنبندقاپي ، اعتراف به دهها فقره سرقت در مناطق مختلف شهر تهران بويژه در مناطق شمال ، شمال شرق ، مرکزي و شرق تهران و به جهت شناسايي ساير جرايم ارتکابي و مالباختگان ، دستور انتشار بدون پوشش تصوير متهم از سوي داديار محترم پرونده جناب آقاي حسين زاده صادر شده است 

با وجود انتشار تصویر فوق از کليه شکات و مالباختگاني که موفق به شناسايي تصوير متهم شدند دعوت مي شود تا جهت پيگيري شکايات خود به نشاني پايگاه يکم پليس آگاهي تهران بزرگ در اتوبان شهيد صـدر ( مسير شرق به غرب ) – ابتداي خيابان قلندري شمالي مراجعه نمايند .

مطالب مرتبط:

سرقت جنجالی مدارک و لبتاپ شخصی رضا رشید پور

جزئیات سرقت داعشی ها از هلال احمر جاده قم + عکس

عجیب ترین سرقت در حضور قاضی دادگاه + عکس

سرقت از ماشین بازیکن بیحواس پرسپولیس + عکس

منبع: پارس ناز
تبلیغات
تبلیغات
آخرین مطالب
خبر فوت آیت الله سید تقی طباطبایی قمی
«ملی خانوم» مرا اینجا جا گذاشته است
عصبانیت شدید منصوریان از مصدمیت پادوانی
آهنگ قاسم هنرکار بنام من همونم دانلود موزیک ، جدید
استخدام مهندس عمران در مهندسین مشاور ایراتک در بندر عباس
تعریف دقیق گاز ازن + به چه صورت ساخته می شود
امام سجاد (علیه السلام) و انتقال پیام عاشورا
معرفی فیلم “دختری در قطار” (The Girl on the Train) (17 عکس)
برجام فرجامی نداشت/ امید به برجام ضربه زدن به مردم است/ مسئولان تاکنون به شعار اقتصاد مقاومتی رهبری لبیک جدی نگفتند
کلیپ فیلم ویدیو ورزش سه حواشی بازی گسترش فولاد تراکتورسازی – ورزش۳
فیلم ویدیو ورزش سه صحبتهای بازیکنان بعد از بازی سایپا سپاهان
کلیپ فیلم ویدیو ورزش سه زیباترین حرکاتی که به سوپرگل تبدیل نشدند!
ویدیو فیلم مصاحبه با ویسی درباره بازی سایپا و سپاهان -دانلود و پخش
کیلیپ فیلم جوانب بازی گسترش ۰ ۲ تراکتورسازی +(برنامه ۹۰)دانلود
فیلم گلهای زیبای آسنسیو در رئال مادرید – دانلود و پخش
ویدیو فیلم حمله هواداران منچسترسیتی به سرویس بهداشتی الدترافورد / دریافت کلیپ
سورپرایز خاص در جشن تولد احسان خواجه امیری + عکس
گريم رضا كيانيان و رويا نونهالى در فصل دوم شهرزاد / عکس
استخدام کارشناس مامایی،بهداشت عمومی ازگیلان و مازندران درقم
کیلیپ فیلم هرمز سیرتی و پشیمانی و ندامت از بازی در GEM TV +( آپارات ) پخش
تبلیغات