کربکندی: بهانه‌ای برای باخت به قطر نداریم


وبسایت رسمی برنامه نود - کارشناس فو‌تبا‌ل ایران گفت: داور بازی ایران و قطر به نفع ایران سوت زد و هیچ بهانه‌ای برای شکست نداریم. 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از ایسنا، رسول کربکندی درباره شکست تیم ‌ملی امید مقابل قطر، اظها‌ر کرد: علی‌رغم مهره‌های جوان و خوبی که در ترکیب تیم ‌ملی داریم، هنوز نتوانسته‌ایم به هماهنگی کامل برسیم و در نتیجه‌ مقابل قطر شکست خوردیم. ما نباید انتظار داشته باشیم که همه تیم‌ها را ببریم چرا که هنوز ایران ذهنیت 40 سال عدم صعود به المپیک را داریم. ما سه بازیکن تاثیرگذارمان را هم نداشتیم. ما روی اشتباه‌ها خودمان شکست خوردیم.

 او ا‌ضافه‌ کرد‌: در این دوره امیدواری‌ها بیشتر از گذشته است و از الان نباید ناامید شویم. ما می‌توانستیم با گل‌های بیشتری شکست بخوریم و اگر پنا‌لتی‌ را گل می‌کردیم شرایط‌مان بهتر می‌شد. علی‌رغم این که خاکپور می‌گوید از تیم شناخت دارد اما ما در خط دفاعی پر اشتباه بودیم.

 کارشناس فو‌تبا‌ل ایران با بیان این که حضور بعضی از بازیکنان در پست‌های غیر تخصصی یکی از اشتباه‌های کادرفنی تیم ‌ملی بود، افزود: اگر ترابی زودتر به میدان می‌آمد می‌توانست کمک حال ما شود. بازیکنان قطری هماهنگ‌تر از ما بودند. در این دیدار هیچ بهانه‌ای در مورد کارشکنی عرب‌ها و اشتباه‌ها داوری هم نداشتیم. داور یک پنا‌لتی‌ به نفع قطر نگرفت و پنا‌لتی‌ ما هم روی زرنگی بازیکنان‌مان به دست آمد.

 کربکندی گفت: ما باید نقاط قوت تیم ملی را ببینم و به نظرم در صورت صعود به مرحله بعد به ژاپن می‌خوریم. ژاپن همیشه از تیم‌های ما ترس داشته‌ و باید امیدوار باشیم که روندمان بهتر شود.

 این کارشناس فو‌تبا‌ل مصاحبه‌ها و اظهار نظر برخی از اعضای کادرفنی تیم ‌ملی امید را در کسب نتایج ضعیف بی تاثیر ندانست و ا‌دا‌مه‌ داد: مقصر این اتفاقات فدراسیون است. وقتی فدراسیون نمی‌تواند پدری کند این اتفاقات رخ می‌دهد. مایلی کهن بیش از حد حساسیت نشان می‌دهد. باید این کشمکش‌ها را تمام کنیم. چرا حاشیه‌ها را رها نمی کنید؟ کارلوس کی‌روش هم مانند من و هر کس دیگری بازی‌ها را تماشا می‌کند و این حرف‌ها کمکی به ما نمی‌کند.

 

2051

[ منبع این خبر سایت 90 می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال