اختصاصی/محرومیت سوشا قطعی است


وبسایت رسمی برنامه نود -  سوشا مکانی حالاحالاها نمی تواند فوتبال بازی کند.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود با اینکه پرونده سوشا مکانی در کمیته اخلاق و دادسرا همچنان باز است اما او به زودی با یک محرومیت روبرو می شود.

یک منبع آگاه در این باره به سایت نود گفته به زودی فدراسیون فوتبال حکم محرومیت سوشا مکانی را اعلام می کند. بر اساس این حکم دروازه بان قرمزها اجازه حضور در میادین را پیدا نمی کند و ممنوعیتش از حضور در تمرینات پرسپولیس هم ادامه پیدا خواهد کرد.

این محرومیت البته جدای از احکامی است که قرار است در آینده کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال و مراجع قضایی برای سوشا مکانی در نظر بگیرند. در این شرایط و قبل از احکام کمیته اخلاق و مرجع قضایی که فرآیندی زمان بر است مسوولان فدراسیون فوتبال صلاح دیدند تا اعلام آن احکام که دو حکم جداگانه است و سبک یا سنگینی شان هم مشخص نیست مکانی را محروم کنند تا تکلیفش مشخص شود.

به این ترتیب پرسپولیس کاملا باید قید سوشا مکانی را بزند. شواهد هم نشان می دهد آنها چنین تصمیمی گرفته اند.

سوشا مکانی یکشنبه هفته گذشته پس از 8 روز بازداشت آزاد شد با این حال مسوولان پرسپولیس او را از حضور در تمرینات منع کردند. این بازیکن تاکید دارد خطایی انجام نداده است و تلگرامش هک شده و به همین دلیل عکس های خصوصی اش منتشر شده است.

57189

[ منبع این خبر سایت 90 می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال