ساخت مرکز تنیس المپیک ریو متوقف شد


وبسایت رسمی برنامه نود - شهردار ریودو ژانیرو ساخت مرکز تنیس المپیک 2016 را متوقف کرد.

به گزارش سایت نود، اسپورت گلوبه گزارش داد، درفاصله کمتر از 7 ماه مانده به رقابت های المپیک ریو ،کنسرسیوم سازنده انصراف خود را ازادامه ساخت مرکز تنیس المپیک اعلام کرد هر چند در این میان مسئولان برگزاری قول پیگیری این ماجرا را دادند و اعلام کردند هیچ مشکلی بر سر راه آماده سازی زمین تنیس المپیک وجود ندارد.

در این میان نیز بسیاری تاخیر عمدی را دلیل اصلی این اتفاق می دانند در جایکه کنسرسیوم سازنده در پایان ماه گذشته 350 نفر از کارگران خود را اخراج کرد در حالیکه تنها 90 % مرکز تنیس المپیک ساخته شده است.

بر اساس زمانبندی تعیین شده قرار بود این مرکز تا سپتامبر 2015 به بهره برداری برسد اما این اتفاق رخ نداد ،با این وجود مسئولان برگزاری المپیک 2016 ریو اعلام داشته اند که هیچ مشکلی وجود ندارد و تا قبل از رقابت های المپیک در ماه آگوست این مرکز به طور کامل تکمیل می شود.

39046

[ منبع این خبر سایت 90 می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال