تعریف های دژاگه پیش زولا از نکونام چه بود؟


وبسایت رسمی برنامه نود -  اشکان رابطه بسیار نزدیکی با جواد نکونام دارد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از خبرآنلاین، جان فرانکو زولاد و مسئولان العربی بعد از تماشای بازی های نکونام و پسندیدن این بازیکن، سراغ اشکان دژاگه رفتند؛ بازیکن تیم ملی و دوست بسیار نزدیک او. جواد و اشکان همیشه رابطه بسیار گرم و دوستانه ای داشته اند، به شکلی که وقتی او از تیم ملی خداحافظی کرد، اشکان در مصاحبه ای گفت: «کاش این کار را نمی کرد. جواد هنوز می توانست بازی کند و جایش پیش ما خیلی خالی خواهد بود. البته مطمئنم خیلی زود او برمی گردد و در پستی دیگر کنار ما خواهد بود.» مسئولان العربی هم پس از آنکه سراغ اشکان رفتند، فقط از او تعریف درباره نکونام شنیدند. اشکان در صحبت هایی که با مسئولان العربی داشت، گفت: «به جرات می توانم بگویم او بهترین کاپیتان عمرم است. با جواد سال ها در تیم ملی بودم و می توانم بگویم رهبر بزرگی در میانه میدان است. تجربه نکونام می تواند به ما کمک زیادی کند.» پس از این حرف های دژاگه بود که مسئولان العربی برای جذب نکونام مصمم تر شدند. 

 

2051

[ منبع این خبر سایت 90 می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال