استفاده از کارت سبز در فوتبال ایتالیا


آغاز استفاده از کارت سبز در فوتبال ایتالیا

مطبوعات ایتالیایی خبر دادند امسال در دسته دوم فوتبال ایتالیا به صورت آزمایشی داوران از کارت سبز نیز استفاده می کنند. کارت سبز برای بازیکنانی که رفتار جوانمردانه و ورزشی در زمین انجام می دهند نشان داده می شود. این کارت قرار شد در دسته دوم فوتبال ایتالیا آزمایشی استفاده شود در صورت موفقیت آمیز بودنش در سری آ نیز استفاده خواهد شد.

فدراسیون فوتبال ایتالیا به داوران کارت سبز هم داد و آنها می توانند بعد از بازی به بازیکن و یا بازیکنانی که بهترین رفتار را در زمین داشتند چنین کارتی را بدهند.

به نقل از سایت eremnews، داوران در فوتبال برای جریمه کردن بازیکنان از دو کارت زرد و قرمز استفاده می کنند. فدراسیون فوتبال ایتالیا تصمیم گرفت که یک کارت رنگی دیگر به داوران بدهد که این بار نه در جهت مجازات کردن بازیکنان بلکه برای قدردانی از آنها از این کارت استفاده کنند. ناظران داوری ایتالیا اعلام کردند همچنان که یک بازیکن با کارت زرد و قرمز جریمه می شود باید با کارتی پاداش هم داده شوند.

فدراسیون فوتبال ایتالیا اعلام کرد که در هفته جدید رقابت های سری B از کارت سبز هم استفاده خواهد کرد و داور بعد از پایان بازی می تواند به بازیکن یا بازیکنانی که رفتار خوبی در زمین از خود نشان دادند چنین کارتی را بدهند تا به نوعی از او قدردانی کنند. قرار است که این تصمیم بعد از امتحان پس دادن در رقابت های سری B در سری A هم عملی شود. رقابت های سری A یکی از جنجالی ترین و خشن ترین رقابت های باشگاهی در اروپا است و سران فدراسیون فوتبال این کشور می خواهند با چنین اقداماتی تا حدودی فضا را آرام کنند.

استفاده از کارت سبز در فوتبال ایتالیا

[ منبع این خبر سایت نمناک می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال