http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

ابراهیم‌زاده: اصرار تیم امید بر آفسایدگیری اشتباه بود


ابراهیم‌زاده: اصرار تیم امید بر آفسایدگیری اشتباه بود

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی اسبق تیم ‌ملی فو‌تبا‌ل می‌گوید قبل از حضور مهدی ترابی در ترکیب تیم امید یک کار تاکتیکی هم نداشت. 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از ایسنا، منصور ابراهیم‌زاده درباره دیدار روز گذشته (جمعه) ایران و قطر در مرحله انتخابی المپیک 2016، اظها‌ر کرد: ما یک شروع خوب داشتیم و آخر بازی هم دست ما بود، اما شکاف‌های ظریفی در ترکیب تیم ‌ملی وجود داشت. قبل از آمدن ترابی هیچ کدام از بازیکنان جناحین چپ و راست تیم ‌ملی که میلاد و مهرداد محمدی بودند نتوانستند عبورهای یک نفره داشته باشند. وقتی چنین اتفاقی نمی‌افتد، باید به سمت کارهای ترکیبی برویم. ما حتی نتوانستیم کارهای ترکیبی دو نفره هم داشته باشیم.

 او ا‌ضافه‌ کرد‌: تیم قطر آگاهانه به سمت عقب رفته بود و مهاجمان آنها در طول بازی میان مدافعان تیم ‌ملی حضور داشتند. هیچ وقت این مهاجمان به کناره‌های زمین نیامدند و زمانی که توپی به کناره‌ها می‌آمد تغییر فضا می‌دادند. این مساله قابل توجهی است. ترکیب تیم ‌ملی در این دیدار 1-4-1-4 بود و علیرضا نقی زاده مقابل مدافعان تیم ‌ملی بازی می‌کرد و کریمی و رحمانی هم مقابل او قرار داشتند، اما قطری‌ها با ترکیب 2-4-4 خطی به میدان آمدند. در مقابل چنین تیمی باید حرکات ترکیبی داشته باشیم.

 مربی اسبق تیم ‌ملی فو‌تبا‌ل در ادامه گفت: وقتی تیم آنها عقب می‌رفت و ما به سمت جلو می‌آمدیم نا خودآگاه خط آفساید تشکیل می‌شد، اما ما از ابتدای بازی اصرار به آفساید گیری داشتیم. نباید تفکر ما این چنین باشد. گل قطری‌ها روی آفسایدگیری اشتباه‌مان به دست آمد. مطمئنم که از گروه‌مان صعود می‌کنیم، اما برای مرحله بعد باید بر‌نامه‌ریزی بهتری داشته باشیم.

 ابراهیم‌زاده در مورد بازی کردن بازیکنانی مانند چشمی و کنعانی و دانشگر در پست‌های غیر تخصصی‌شان، اظها‌ر کرد: درباره این سوال باید مربی تیم ‌ملی جواب دهد. من نمی دانم که کنعانی در بازی‌های گذشته در چه پستی به میدان می‌رفته و بهتر است در این باره صحبتی نکنم، اما مساله محسوس این بود که کنعانی نمی‌توانست وظایف هجومی یک مدافع راست را انجام دهد. کارشناسان در فو‌تبا‌ل نوین معتقدند که اگر بازیکنان در پست‌های تخصصی و فوق تخصصی خود به میدان بروند بازی‌های به مراتب بهتری را به نمایش خواهند گذاشت.

 او همچنین نسبت به اعتراض برخی از اعضای کادرفنی تیم ‌ملی امید به حضور کارلوس کی‌روش در قطر و تماشای بازی‌های این تیم نیز، گفت: اعتقاد من این است که سرمربی تیم ‌ملی تا جایی که می‌تواند باید بازی تیم‌های زیر مجموعه خود را تماشا کند. این موضوع در تمامی کشورها رایج است و فکر نمی‌کنم تماشای بازی توسط کی‌روش مشکلی داشته باشد و اتفاقا این موضوع در آینده تاثیرات مثبتی خواهد داشت.

 مربی اسبق تیم ‌ملی فو‌تبا‌ل در مورد اظهارات محمد مایلی کهن پس از دیدار با قطر گفت: این موضوع به فدراسیون فو‌تبا‌ل باز می‌گردد که نتوانسته به خوبی اعضای زیر مجموعه خود را مدیریت کند. برخی صحبت‌ها بر روی بازیکنان هم تاثیرگذار است و آنها را از روند اصلی خودشان دور می‌کند.

 

2051

منبع: 90
تبلیغات
تبلیغات
آخرین مطالب
سفر وزیر عربستانی به لبنان در آستانه انتخاب رئیس جمهوری این کشور
طرح «ب» دمشق برای مقابله با اشغالگری ترکیه و آمریکا در شمال سوریه چیست؟
فیلم طبخ ماهی به روش گیلانی – دانلود و پخش
بازی ورزشگاه غدیر چگونه بدون حادثه به پایان رسید؟
گزارش:‌ داک نینتندو سوییچ از هارد‌های اکسترنال پشتیبانی نمی کند
باگ امنیتی لینوکس باز هم معضل ساز شد
توقف طولانی مدت بانک ها پشت چراغ قرمز بورس
ایران به ۳ گوشی آیفون تأییدیه دائم داد
گرانی ۵.۹ درصدی مسکن تهران طی مهر امسال/ معاملات ۱۰.۶ درصد افت کرد
به چه صورت افکار منفی حافظه را در ۵ قدم زداییم
مشکلات مددجویان کمیته امداد خارج از مصوبات اداری پیگیری و برطرف شود
دفاع رزمندگان روح الله از کیان کشور در قاب عکاس جنگ/ روایت سمفونی‎های اثرگذار در سرنوشت جنگ
فیلم عملکرد دیدنی بیل در فصل ۲۰۱۷ ۲۰۱۶ – دانلود و پخش
استخدام یکنفر نگهبان آقا جهت پارکینگ خودرو
استخدام همکار خانم در خانه عطر و لوازم آرایشی
استخدام کارشناس امور اداری،حسابدار،برنامه نویس در کرج
نمونه مدل مانتو رسمی شهبانو (+عکس)
ویدیو فیلم نحوه آماده کردن کیک مرغ ( آپارات )
پسر ایرانی در مسابقه آواز خوانی در ترکیه شگفتی ساز شد! + عکس خواننده ایرانی
از «همه چیز هراسی» تا «زیر پوست پاپ» / آن چه هنرمندان آخر این هفته به تماشا درمی آورند
تبلیغات