اعتراض به تصمیمات کادر فنی تیم امید/ شائبه لجبازی با کی روش


وبسایت رسمی برنامه نود -فضای مجازی پر است از بحث درباره تصمیمات کادرفنی تیم امید.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود باخت تیم امید برابر قطر و نمایش ضعیف این تیم در 60 دقیقه ابتدایی این بازی باعث شد تا برخی رسانه ها و مردم به انتقاد از کادرفنی تیم امید بپردازند.

اختلافات عمیق مدیرفنی تیم امید با سرمربی تیم ملی موجب شده تا این انتقادها حتی در برخی مواقع حالت غیرمنصفانه به خود بگیرد. گروهی از منتقدان کادرفنی تیم امید معتقدند که برخی از تصمیمات محمد خاکپور خیلی فنی نیست و در آن رگه هایی از اختلاف بین کادرفنی تیم امید و تیم ملی بزرگسالان دیده می شود.

عمده این انتقادها به پست بازیکنان مشترک تیم المپیک و بزرگسالان و نحوه استفاده از این بازیکنان برمی گردد. گروهی عنوان می کنند که کادرفنی تیم امید برای اینکه با کی روش زاویه دارد تصمیماتی درست درباره این بازیکنان نمی گیرد و قصد دارد نشان دهد که نظراتش با کی روش متفاوت است. عمده این انتقادهای عبارتند از؛

مهدی ترابی: یکی از تصمیمات عجیب کادرفنی در بازی با قطر نیمکت نشین کردن مهدی ترابی بود. بازیکن مورد علاقه کارلوس کی روش که در برنامه های تیم ملی بزرگسالان هم جایگاه ویژه دارد اما در بازی مهم جمعه در ترکیب اصلی قرار نگرفت.

میلاد محمدی: میلاد محمدی یکی دیگر از نفراتی است که از سوی کارلوس کی روش به تیم ملی دعوت می شود. کی روش از میلاد که در باشگاهش در فاز هجومی بازی می کند در دفاع چپ استفاده می کند. با اینکه به نظر می رسد در تیم امید در دفاع چپ کمی ضعف وجود دارد اما کادرفنی از میلاد در این پست بهره نمی برد.

محمدحسین کنعانی زادگان: این ملی پوش تیم بزرگسالان که در پست دفاع وسط توپ می زند هم یکی دیگر از علامت سوالهای تیم المپیک است. کنعانی در بازی با سوریه اصلا بازی نکرد. در بازی با قطر هم در پست دفاع راست به کار گرفته شد که کارآمد نشان نداد. این در حالی است که برخی کارشناسان می گویند بهتر است از کنعانی در قلب خط دفاعی استفاده شود و روزبه چشمی به پست هافبک دفاعی جایی که کارآیی بیشتری دارد منتقل شود.

البته درباره برخی بازیکنان دیگر هم نظراتی مطرح است. چرا از احسان پهلوان که ستاره ذوب آهن بوده کم استفاده می شود؟ چرا خاکپور احمد نوراللهی را خط زد؟ و....

به هر حال ظاهر امر نشان می دهد که برخی از این ایرادها وارد است اما باید از نگاه کادرفنی تیم امید هم به این موضوع نگاه کرد. احتمالا فشردگی بازی ها باعث شده تا خاکپور و همکارانش به این فکر بیفتند که به صورت متناوب از بازیکنان استفاده کنند. فرضا ترابی را گذاشتند برای نیمه دوم. از طرفی آنها نسبت به بازیکنانش اشراف بیشتری دارند و برای همین چنین چیدمانی در نظر گرفتند.

تنها چند نتیجه خوب و بازی بهتر می تواند ثابت کند که حق با مایلی کهن، خاکپور و دوستان است نه با منتقدان شان.

57189

 

 

 

 

[ منبع این خبر سایت 90 می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال