نتیجه و فیلم خلاصه بازی گل‌های امید ایران قطر جمعه 25 دی 94


نتیجه  امید ایران قطر جمعه 25 دی 94,

فیلم خلاصه بازی امید ایران قطر جمعه 25 دی 94,

 فیلم گل‌های امید ایران قطر جمعه 25 دی 94,

 بازی امید ایران قطر 25 دی 94,داوری بازی امید  ایران قطر جمعه 25 دی 94,

حاشیه‌های بازی امید  ایران قطر جمعه 25 دی 94,دقایق حساس بازی امید  ایران قطر جمعه 25 دی 94,

ویدیو گل‌ کریمی امید ایران قطر 25 دی 94,فیلم پنالتی از دست رفته امید ایران قطر 25 دی 94,

خلاصه بازی امید ایران قطر 25 دی 94,  دانلود   ,  فیلم خلاصه بازی ,  

تیم فوتبال امید ایران   ,    قطر  ,   ایران,

نتیجه و فیلم خلاصه بازی گل‌های امید ایران قطر جمعه 25 دی 94

امید ایران:

محمدرضا اخباری، روزبه چشمی، محمد دانشگر، حسین کنعانی، وحید حیدریه، علیرضا نقی زاده، علی کریمی، مهرداد محمدی(72 احسان پهلوان)، میلاد محمدی(مهدی ترابی 62)، ماهان رحمانی(میلاد کمندانی62)، ارسلان مطهری

سرمربی: محمد خاکپور

امید قطر:

موساب خدیر محمد، عبدالکریم حسن، معین دوزنده، یاسر عبدالرحمان، احمد علاءالدین(68 محمد مونتاری)، علی اسداله، حسن عفیف، تمیم محمد، عصیم مدیبو، الموئز علی(72 فهد علی)، محمد نعیم

سرمربی: فیلیکس سانچز

اخطار

احمد یاسر (68) - محمد مونتاری (79) از قطر

شرح گل ها:

قطر 1 – ایران 0 (احمد علاءالدین، دقیقه 34) : پاس بلند قطری ها با هدیه مدافعان ایران در آفسایدگیری مواجه شد و همین موضوع باعث فرار و سپس تک به تک شدن علاءالدین با اخباری شد تا ضربه دقیق وی وارد دروازه ایران شود و قطری ها را با یک گل پیش بیندازد.

قطر 2 – ایران 0 (حسن عبدالکریم، دقیقه 55) : مدافع و کاپیتان قطری ها در این بازی هم توانست برای تیمش گلزنی کند و بازهم روی اشتباه محرز مدافعان ایران در یارگیری و از روی نقطه کرنر و ضربه بغل پای این مدافع قطری به گل دوم تبدیل شد.

قطر 2 – ایران 1 (علی کریمی، دقیقه 90) : پاس فوق العاده ارزشمند ترابی به کریمی رسید و در حالی که وی با دروازه بان قطری ها تک به تک شده بود توانست با یک ضربه چیپ دروازه قطری ها را بازکند.

شرح بازی:

ملی پوشان ایران پس از شروع خوبی که در هر دو نیمه این بازی داشتند در نهایت نتوانستند در مقابل حریف قطری به پیروزی برسند و دومین بازی خود را در این گروه واگذار کردند.

امیدهای که ایران این بازی را با حملات خود آغاز کردند و سعی در حفظ توپ داشتند و در این موضوع نیز موفق بودند، آنها در چند صحنه هم توانستند دروازه این تیم را با خطر مواجه سازند اما لحظه لحظه که بازی به پیش می رفت بازیکنان ایران نیز به گونه ای بازی می کردند که گویا علاوه بر حفظ توپ و زمین به تساوی راضی هستند و همین موضوع این فرصت را به قطری ها داد آنها به پیش بیایند و پانزده دقیقه سوم این نیمه را به طور کامل ری دروازه ایران حضور داشته باشند. 

فشار قطری ها در این نیمه و هجوم آنها باعث اشتباه خط دفاعی ایران در جند صحنه شد که متاسفانه یکی از آنها گل قطری ها را در پی داشت و اگر هوشیاری اخباری در یکی دو صحنه دیگر نبود ممکن بود ما گل دوم را نیز دریافت کنیم. 

در نیمه دوم نیز بازهم این ایران بود که توانست با حملات خود بازی را شروع کند اما بازهم این قطری ها بودند که توانستند به گل برسند. البته گویا بدشانسی نیز در این بازی دست بردار ملی پوشان امید ما نبود چرا که آنها موقعیت های زیادی (همچون ضربه پنالتی) داشتند که می توانستند به گل برسند اما هر بار به گونه ای آنها را از دست دادند تا گل دقیقه پایانی کریمی هم نتواند اتفاق مثبتی برای ایران به وجود بیاورد.

در اواسط این نیمه و حضور مهدی ترابی جان تازه ای به تیم ایران داد و به واسطه حضور او تحرک خوبی در تیم(و مخصوصا نیمه هجومی) به وجود آمد اما در نهایت این بازی خوب تنها توانست یک گل برای ما به ارمغان بیاورد.

حال امیدها باید تا دیدار سوم صبر کنند و سپس از صعود به مرحله بعد صحبت کنند دیداری که در مقابل چین نیمه جان برگزار خواهد شد.

بهترین بازیکن:

خدیر محمد دروازه بان قطری ها به طور یقین بهترین بازیکن زمین بود که قطری ها سه امتیاز این بازی را مدیون وی هستند، مهر یک ضربه پنالتی و یک موقعیت صددرصد در این بازی باعث شد تا قطری ها شیرینی کسب سه امتیاز دیگر را حس کنند، ضمن اینکه باید از عبدالکریم حسن، مدافع و کاپیتان این تیم نیز نام برد که سومین گل خود را در دو بازی به ثمر رساند. 

از تیم ملی کشورمان نیز مهدی ترابی از زمانی که به بازی آمد توانست عملکرد فوق العاده ای از خود به نمایش بگذارد، اتفاقی که تا حدودی در مورد کمندانی نیز اتفاق افتاد.

اتفاق ویژه:

بدون شک ویژه ترین اتفاق این بازی ترکیب تغییر کرده امید ایران بود، شاگردان خاکپور در حالی پا به این میدان گذاشتند که ترکیبی کاملا متحول شده داشتند تغییراتی همچون حضور حسین کنعانی در دفاع راست که تاکنون اتفاق نیفتاده بود در این بازی کمی عجیب به نظر می رسید و در نهایت نیز جواب نداد و امیدها با بازیکنان تغییر کرده اش نتیجه بازی را واگذار کردند.

 

دقایق حساس:

دقیقه 5 – اولین خطر در این بازی توسط ایران به وجود آمد و سانتر بازیکنان ایران از روی ضربه ایستگاهی با ضربه سر چشمی از بالای دروازه قطری ها به بیرون رفت.

دقیقه 10 – سانتر بلند قطری ها که حاصل یک ضربه ایستگاهی بود با پرواز بلند اخباری از روی دروازه ایران دفع شد.

دقیقه 17 – پاس بلند و عالی مهرداد محمدی پشت مدافعان قطری در حالی که می توانست موقعیت خوبی برای ایران به وجود بیاورد با سرعت عمل دروازه بان قطری مهار شد.

دقیقه 25 – وحید حیدریه صاحب توپ برگشتی درون محوطه جریمه قطری ها شد اما ضربه محکم وی از بالای دروازه این تیم به بیرون رفت.

.

.

برای دیدن ادامه مطلب و دانلود فیلم بازی اینجا کلیک کنید

 

نتیجه بازی امید ایران و قطر 25 دی 94 + دانلود گل های بازی و ...

libarshad1388.blogsky.com/.../25/.../نتیجه-بازی-امید-...

Translate this page

1 hour ago - دانلود گلها خلاصه و نتیجه نهایی بازی ایران و قطر 25 دی 94 امروز دیروز. نتیجه نهایی : امید ایران 1 - امید قطر 2. افسوس پنالتی از دست رفته فیلم ...

نتیجه بازی امید ایران و قطر 25 دی 94 + فیلم خلاصه بازی

faro.ir/.../نتیجه-بازی-امید-ایران-و-قطر-25-دی-94-فی...

Translate this page

نتیجه بازی امید ایران و قطر قهرمانی زیر 23 سال آسیا 25 دی 94 فیلم خلاصه بازی ایران قطر جمعه 25 دی 1394 همراه با گزارش بازی و گل ها.

90tv.ir | وبسایت رسمی برنامه ۹۰ - صفحه نخست

90tv.ir/

Translate this page

ترکیب تیم ملی امید ایران در دیدار حساس مقابل قطر از پیکارهای راه‌یابی به المپیک .... گلها و حرکات زیبای فیصل شایسته بازیکن افغانستان ..... فیلم حواشی حضور مهدی رحمتی در پشت صحنه برنامه نود ... جمعه ۲۵ دی. چین, -, سوریه, ۱۷:۰۰. قطر, -, ایران, ۲۰:۰۰. دوشنبه ۲۸ دی. ایران, -, چین, ۲۰:۰۰ ... رتبه, تیم, بازی, تفاضل گل + گل, امتیاز ...

You visited this page.

پخش و گزارش زنده و مستقیم نتیجه بازی ایران قطر 25 دی 94

www.matlabsaraa.ir/post/1160

Translate this page

4 hours ago - سرمربی تیم ملی امید ترکیب مورد نظر خود را برای دومین بازی اعلام کرد. ... و قطر 19 می باشد نتیجه بازی ایران و قطر 25 دی 94 + فیلم قطر 0 ... 23 سال آسیا 25 دی 94 فیلم خلاصه بازی ایران قطر جمعه 25 دی 1394 همراه با گزارش بازی و گل ...

پخش و گزارش زنده و مستقیم نتیجه بازی ایران قطر 25 دی 94

ir98download.rozblog.com/.../پخش-و-گزارش-زنده-و-م...

Translate this page

4 hours ago - ۱۸ دقیقه پیش - نتیجه بازی امید ایران و قطر 25 دی 94 + فیلم خلاصه بازی faro.ir/. ... پخش زنده بازی ایران قطر جام ملتهای آسیا ۲۰۱۵ دانلود گلهای …

نتیجه نهایی بازی ایران قطر 25 دی 94 - به روزترین مطلب

beroztarinmatlab.rozblog.com/post/899

Translate this page

4 hours ago - نتیجه بازی امید ایران و قطر قهرمانی زیر 23 سال آسیا 25 دی 94 فیلم خلاصه بازی ایران قطر جمعه 25 دی 1394 همراه با گزارش بازی و گل ها.

دانلود خلاصه و گلهای بازی ایران قطر 25 دی 94 - به روزترین مطلب

beroztarinmatlab.rozblog.com/post/900

Translate this page

4 hours ago - نتیجه بازی امید ایران و قطر قهرمانی زیر 23 سال آسیا 25 دی 94 فیلم خلاصه بازی ایران قطر جمعه 25 دی 1394 همراه با گزارش بازی و گل ها. ... دانلود فیلم ...

خلاصه بازی ایران قطر 25 دی 94 | دانلود سریال 94

model2016-photo.ir/.../خلاصه-بازی-ایران-قطر-25-دی-...

Translate this page

3 hours ago - نتیجه بازی امید ایران و قطر 25 دی 94 + فیلم خلاصه بازی ... آسیا 25 دی 94 فیلم خلاصه بازی ایران قطر جمعه 25 دی 1394 همراه با گزارش بازی و گل ها.

دانلود بازی ایران وقطر25دی 94 | دانلود سریال 94

model2016-photo.ir/.../دانلود-بازی-ایران-وقطر25دی-9...

Translate this page

3 hours ago - ۲۶ دقیقه پیش – نتیجه بازی امید ایران و قطر 25 دی 94 + فیلم خلاصه بازی ... پخش زنده بازی ایران قطر جام ملتهای آسیا 2015 دانلود گلهای بازی آنلاین.

ویدیو خلاصه بازی امید ایران و امید قطر امروز جمعه 25 دی 94

khabarde.nasrblog.com/.../ویدیو-خلاصه-بازی-امید-ایر...

Translate this page

1 hour ago - نتیجه بازی امید ایران و قطر قهرمانی زیر 23 سال آسیا 25 دی 94 فیلم خلاصه بازی ایران قطر جمعه 25 دی 1394 همراه با گزارش بازی و گل ها.

 

 

AllVideosShoppingImagesMapsMoreSearch tools

About 102,000 results (0.49 seconds) 

Search Results

نتیجه بازی امید ایران و قطر 25 دی 94 + دانلود گل های بازی و ...

libarshad1388.blogsky.com/.../25/.../نتیجه-بازی-امید-...

Translate this page

1 hour ago - دانلود گل های بازی ایران و قطر 25 دی 94 امروز امشب دیشب دانلود خلاصه بازی ایران و قطر 25 دی 94 امروز امشب دیروز دیشب دانلود گلها خلاصه و نتیجه ...

پخش و گزارش زنده و مستقیم نتیجه بازی ایران قطر 25 دی 94

www.matlabsaraa.ir/post/1160

Translate this page

4 hours ago - سرمربی تیم ملی امید ترکیب مورد نظر خود را برای دومین بازی اعلام کرد. ... شرکت ... نتیجه نهایی و دانلود خلاصه و گلهای بازی ایران قطر 25 دی 94.

پخش و گزارش زنده و مستقیم نتیجه بازی ایران قطر 25 دی 94

ir98download.rozblog.com/.../پخش-و-گزارش-زنده-و-م...

Translate this page

4 hours ago - ۱۸ دقیقه پیش - نتیجه بازی امید ایران و قطر 25 دی 94 + فیلم خلاصه بازی faro.ir/. ... دانلود خلاصه و گلهای بازی ایران قطر 25 دی 94 - به روزترین مطلب.

دانلود گل های بازی امید های ایران و قطر جمعه 25 دی 94 - فیفا دی ال

fifadl.com/tag/دانلود-گل-های-بازی-امید-های-ایران-و-قطر/

Translate this page

قطر – ایران قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا جمعه ۲۵ دی + دانلود کامل و خلاصه ... نتیجه بازی امید های ایران و قطر جمعه 25 دی 94, نتیجه بازی تیم امید ایران و قطر جمعه 25 دی, نتیجه ...

نتیجه بازی امید ایران و قطر 25 دی 94 + فیلم خلاصه بازی

faro.ir/.../نتیجه-بازی-امید-ایران-و-قطر-25-دی-94-فی...

Translate this page

نتیجه بازی امید ایران و قطر قهرمانی زیر 23 سال آسیا 25 دی 94 فیلم خلاصه بازی ایران قطر جمعه 25 دی 1394 همراه با گزارش بازی و گل ها. ... تیم ایران با قطر در دومین روز از مرحله گروهی رقابت های قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا از ساعت ۲۰ به میزبانی قطر به مصاف همدیگر می روند تیم امید ... دانلود فیلم لحظه انفجار ایستگاههای قطار مرکز آنکارا.

خلاصه بازی ایران قطر 25 دی 94 | دانلود سریال 94

model2016-photo.ir/.../خلاصه-بازی-ایران-قطر-25-دی-...

Translate this page

3 hours ago - نتیجه بازی امید ایران و قطر 25 دی 94 + فیلم خلاصه بازی ... قطر 25 دی 94,مطلب سرا. … پخش زنده بازی ایران قطر جام ملتهای آسیا ۲۰۱۵ دانلود گلهای …

دانلود بازی ایران وقطر25دی 94 | دانلود سریال 94

model2016-photo.ir/.../دانلود-بازی-ایران-وقطر25دی-9...

Translate this page

3 hours ago - پخش زنده بازی ایران قطر جام ملتهای آسیا ۲۰۱۵ دانلود گلهای … … ۱۵ دقیقه پیش – نتیجه بازی امید ایران و قطر25 دی 94 + فیلم خلاصه بازی faro.ir/.

فیلم گل های بازی امروز امید ایران و سوریه در سه شنبه 22 دی 94 ...

news.jbums.ir/.../فیلم-گل-های-بازی-امروز-امید-ایران-و...

Translate this page

3 days ago - دانلود فیلم گل های بازی امید ایران و سوریه در انتخابی المپیک 2016 ... زمان و ساعت بازی امروز امید ایران و قطر در جمعه 25 دی 94 · نتیجه بازی برگشت ...

ویدیو خلاصه بازی امید ایران و امید قطر امروز جمعه 25 دی 94

khabarde.nasrblog.com/.../ویدیو-خلاصه-بازی-امید-ایر...

Translate this page

1 hour ago - 2 hours ago - دانلود خلاصه و گلهای بازی ایران قطر 25 دی 94 - به روزترین مطلب ... زمان و ساعت بازی امروز امید ایران و قطر در جمعه 25 دی 94 · نتیجه ...

پخش انلاین بازی ایران قطر 25 دی 94

www.sarbehava.ir/1394/10/25/3333

Translate this page

دانلود خلاصه و گلهای بازی ایران قطر 25 دی 94 - به روزترین مطلب ... زمان و ساعت بازی امروز امید ایران و قطر در جمعه 25 دی 94 · نتیجه بازی برگشت شهرداری .

 

AllVideosImagesShoppingMapsMoreSearch tools

About 709,000 results (0.40 seconds) 

Search Results

گزارش زنده؛ امید ایران 1 - امید قطر 2 :: ورزش 3

www.varzesh3.com/.../گزارش-زنده؛-امید-ایران-1-امید-...

Translate this page

2 hours ago - ملی پوشان امید پس از شروع خوب بازی در نهایت نیمه اول را با یک خورده به ... به گزارش "ورزش سه"، ایران و قطر پس از پیروزی در بازی اول خود، امشب برای ...

تیم امید :: ورزش 3

www.varzesh3.com/tag/862/تیم-امید

Translate this page

ایران مهمان پرتماشاگرترین تیم در قطر 1394/10/25. قطری ها در دور اول ... 1394/10/24. ملی پوشان امید ایران، امشب آخرین تمرین خود را پیش از بازی برابر قطر انجام دادند.

گزارش زنده؛ امید ایران 0 - امید قطر 0 :: ورزش 3

www.varzesh3.com/.../گزارش-زنده؛-امید-ایران-0-امید-...

Translate this page

4 hours ago - تیم های ملی امید ایران و قطر در دومین بازی خود امشب در برابر یکدیگر حاضر می شوند.

شکست تیم فوتبال امید ایران برابر قطر/ آغاز نگرانی‌های ۴۰ ...

www.mehrnews.com/.../شکست-ت...

Translate this pageMehr News Agency

1 hour ago - احمد علاالدین(۳۴) و حسن عبدالکریم(۵۶) برای تیم قطر گل زدند. علی کریمی(۹۰) برای ایران گل زد. روزبه چشمی کاپیتان تیم فوتبال ایران امید در دقیقه ...

Football.ir - اخبار فوتبال : «تیم فوتبال امید ایران»

football.ir/news/.../team-football-omid-iran-1387.html

Translate this page

مسولان تیم فوتبال امید در تلاش هستند تا با همکاری سفارت ایران در قطر، تماشاگران ایرانی بیشتری در بازی امشب در ورزشگاه حضور پیدا کنند.دیدار تیم‌های امید ایران ...

نتیجه بازی امید ایران و قطر 25 دی 94 + دانلود گل های بازی و ...

libarshad1388.blogsky.com/.../نتیجه-بازی-امید-ایران-...

Translate this page

1 hour ago - دانلود گلها خلاصه و نتیجه نهایی بازی ایران و قطر 25 دی 94 امروز دیروز. نتیجه نهایی : امید ایران 1 - امید قطر 2. افسوس پنالتی از دست رفته

جهان نيوز - باخت تیم امید ایران مقابل قطر

www.jahannews.com/.../باخت-تیم-امید-ایران-مقابل-ق...

Translate this page

1 hour ago - دیدار تیم‌های امید ایران و قطر با برتری دو بر یک میزبان به پایان رسید.

تیم ملی زیر 22 سال - فدراسیون فوتبال

www.ffiri....

Translate this pageFootball Federation Islamic Republic of Iran

میلیوتینوویچ: بازی ایران و قطر فوق العاده حساس و مهم است. صبح امروز بورا میلوتینوویچ ... سرمربی تیم ملی امید:تورنمنت سنگینی پیش روی ماست. سرمربی تیم ملی ...

امید ایران یک - امید قطر 2؛ شکست‌ خطرناک شاگردان خاکپور ...

www.ilna.ir/.../338295-ام...

Translate this pageIranian Labour News Agency

1 hour ago - دیدار تیم‌های امید ایران و قطر با نتیجه 2 بر یک به سود قطری‌ها به پایان رسید. به گزارش ایلنا، در ادامه دور دوم مرحله مقدماتی المپیک 2016 از ساعت 20 در ...

90tv.ir :: شکست تیم ملی امید ایران مقابل قطر در نیمه اول

90tv.ir/.../شکست-تیم-ملی-امید-ایران-مقابل-قطر-در-ن...

Translate this page

2 hours ago - اعلام ترکیب تیم ملی امید ایران برای دیدار با قطر. ... در این گروه هر دو تیم ایران و قطر 3 امتیازی هستند و سوریه هم از دو مسابقه 3 امتیاز دارد و در رده سوم ...

 

AllVideosImagesMapsShoppingMoreSearch tools

About 1,190,000 results (0.30 seconds) 

Search Results

ویدیو ورزش 3 | قطر ۰-۱ ایران

video.varzesh3.com/video/26376/قطر-۰-۱-ایران

Translate this page

مقدماتي جام جهانی برزیل 2014، قاره آسيا گروه A با عضویت در سرویس پیامک ویدئو از زمان و نتایج فیلم بازی تیم محبوب خود مطلع شوید. (عضویت) ...

گزارش زنده؛ امید ایران 1 - امید قطر 2 :: ورزش 3

www.varzesh3.com/.../گزارش-زنده؛-امید-ایران-1-امید-...

Translate this page

2 hours ago - به گزارش "ورزش سه"، ایران و قطر پس از پیروزی در بازی اول خود، امشب برای کسب سه امتیاز دوم در برابر یکدیگر قرار می گیرند، این بازی محمد ...

ویدیو ورزش 3 | ایران ۲-۱ قطر

video.varzesh3.com/video/ایران-2-1-قطر/

Translate this page

ایران ۲-۱ قطر ... height="135" width="240"></iframe>. 240 × 135. 480 × 270. 569 × 320. 640 × 360. ایران · قطر. تیم ملی امید (زیر 22 سال) تورنمنت 4 جانبه قطر ...

قطر 0-1 ايران - ویدیو ورزش 3

video.varzesh3.com/video/قطر-0-1-ايران/

Translate this page

Jan 15, 2015 - قطر ۰-۱ ایران ... واقعا باید تاسف خورد برای فوتبال ایران که جلوی تیمای ضعیف عربی این طور بازی میکنه . ... خوب بود زدیم قطر و روحیه بخش بود :).

Images for ‫ایران قطر‬‎Report images

Image result for ‫ایران قطر‬‎

Image result for ‫ایران قطر‬‎

Image result for ‫ایران قطر‬‎

Image result for ‫ایران قطر‬‎

More images for ایران قطر

قطر ۰-۱ ایران - برنامه نود

90tv.ir/video/53213/خلاصه-بازی-قطر-0-1-ایران

Translate this page

خلاصه بازی: قطر ۰-۱ ایران. ۲۳۱۹۷ ... خیلی بازی خوبی بود من توقع من و همه ایرانی ها این بود که دو سه تا دیگه بزنن اما ... بازم خوب ... با این سردار حرکت قطر نابود شد.

90tv.ir :: ایران یک- قطر دو / خطر در قطر

90tv.ir/news/200550/ایران-یک-قطر-دو-خطر-در-قطر

Translate this page

1 hour ago - وبسایت رسمی برنامه نود - تیم فوتبال امید ایران در نیمه اول مقابل قطر شکست خورد. به گزارش وبسایت نود، تیم فوتبال امید ایران در دومین مسابقه‌اش ...


کلکسیون

[ منبع این خبر سایت سایر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات