سوزاندن پیرزن 67 ساله پس از تعرض وحشیانه + تصویر


به گزارش صدای میانه به نقل از باشگاه خبرنگاران  ؛ آقای " ایوان نیکلو " 40 ساله اهل " بلغارستان " در ماه گذشته به اتهام قتل و تجاوز به یک خانم به زندان محکوم شد اما شب گذشته در سلول زندان مرده پیدا شد.

 سوزاندن پیرزن 67 ساله پس از تعرض وحشیانه + تصویر
براساس گزارش پلیس این جنایت کار که پس از یک حمله وحشیانه و تجاوز به خانم " جان بت " 67 ساله اهل " انگلستان " که به همراه همسر معلول خود در" بلغارستان " بسر میبرد،مبادرت به کشتن و سپس سوزاندن جسد قربانی کرد.

پلیس در ادامه افزود : قربانی و همسرش آقای " نیک " که اصالتا اهل " برسیتول.انگلستان " بودند 6 سال پیش پس از بازنشسته شدن ،به " ترکیه " مهاجرت کرند و بعد از آن در اوایل سال جاری به روستای دور افتاده در " مالومیر " در " بلغارستان " نقل مکان کردند .

صبح روز جنایت خانم " بت " به همراه سگ خود برای قدم زدن بیرون رفت که روز بعد جسد او در نزدیکی خانه اش در حالی که سوزانده شده بود پیدا شد .

پلیس پس از بررسی محل پیدا شدن جسد و کالبد شکافی ،از طر یق DNA موجود بر روی جسد ، قاتل را که یک سابقه دار بود و اخرین بار در سال 2012 از زندان آزاد شده بود ، بازداشت کرد .

مادر " نیکلو " در گزارش خود به پلیس گفت : اصلا از این خبر تعجب نکرد و مدت ها قبل پسرش را از خانه بیرون کرده بود و به علت رفتار های بزهکارانه اش اجازه زندگی در خانه اش را به او نداد و گفته بود که "نیکلو "دیگر پسر او نیست .

" نیکلو " جنایت کار پس از آن در یک کلبه در روستا زندگی می کرد و به برداشت انگور از مزارع مشغول بود اما چندین بار قبل از این به اتهام دزدی و اذیت و آزار دستگیر شده بود و این باربه جرم قتل و تجاوز دستگیر و در دادگاه به حبس ابد محکوم شد .

گفته می شود که " نیکلو " از آنجایی که تحمل گذراندن ادامه زندگی اش را در زندان نداشت ،این موضوع انگیزه ای شد تا او دست به خودکشی بزند و خود را حلق آویز کند .

[ منبع این خبر سایت صدای میانه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال