http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

طلاق در راهرو فضای مجازی

طلاق در راهرو فضای مجازی

به گزارش زنان کویر ،فضای مجازی امروزه سکان دار جدایی ها و دلیلی برای از هم پاشیدن خانواده ها شده استو زندگی هایی که در راهرو فضای مجاز ی به جدایی کشیده می شوند و دلایلی که افسوس را از نهاد آدمی برمی انگیزد اما نمونه هایی از این جدایی ها...

طلاق به خاطر آشنایی شوهر با دختران جوان در فیسبوک

زنی با مراجعه به دادگاه دادخواست طلاق خود را به این دلیل ارائه کرد که شوهرم وقتی پای اینترنت می نشیند دیگر حاضر نیست حتی برای شام با منسر سفره بیاید. در واقع شوهرم با فیس بوک ازدواج کرده و این موضوع، کابوس هر شب من است.شوهرم دائما با دخترهای نا آشنا در فیس بوک چت می کند و دیگر خانواده معنایی ندارد.

همسرم هر روز بینی و گونه عمل می کند طلاق می خواهم

چندی پیش مرد جوانی به دادگاه خانواده رفت و در خواست طلاق داد و به قاضی گفت: سه سال است با مهناز ازدواج کرده ام، مهناز همیشه دوست داشت جلب توجه کند اما من اصلا دوست نداشتم وقت همسرم صرف آرایش شود.

یک سال بعد از زندگی مشترکمان پایش را در یک کفش کرد که می خواهد بینی اش را عمل کند.من خیلی مخالفت کردم اما فایده ای نداشت و بالاخره مهناز بینی اش را با وجود مخالفت من عمل کرد. از چند ماه پیش دوباره درگیری های من و مهناز شروع شد، این بار مهناز می خواست گونه هایش را عمل کند، دیگر تحمل این کار را نداشتم.

به او گفتم هر کار کند اجازه این کار را به او نخواهم داد.تا این که یک شب بخاطر این موضوع درگیری شدیدی بینمان پیش آمد و و مهناز وسایلش را جمع کرد و به خانه پدرش رفت.

چند روز بعد تصمیم گرفتم خانه ی پدرش بروم و او را برگردانم. اما وقتی آنجا رفتم در کمال ناباوری دیدم مهناز بعد از رفتن به خانه پدرش عمل جراحی کرده است. اصلا نمی توانم باور کنم مهناز تا این حد سرخود باشد برای همین می خواهم از او جدا شوم.

درخواست طلاق به خاطر نصب نکردن لاین و وایبر

چندی پیش زن جوانی با مراجعه به دادگاه درخواست طلاق داد و به قاضی گفت: شوهرم اصلا اهل تکنولوژی نیست و وقتی من سرم را با اینترنت و لپ تاب گرم می کنم، مرتب غر می زند و مسخره ام می کند که تو بیکاری و خودت را غرق در اینترنت و شبکه های اجتماعی کرده ای.

هر چه به او می گویم برنامه های لاین  وایبر را در گوشی اش بریزد فایده ای ندارد.حتی خودم برایشیک پیچ در فیسبوک باز کردم و با شوق و ذوق به او نشان دادم ولی توجهی نکرد.شوهرم اصلا مثل من نیست و تصمیم به جدایی گرفته ام.

انتهای پیام/

آخرین اخبار
طلاق
فضای مجازی امروزه سکان دار جدایی ها و دلیلی برای از هم پاشیدن خانواده ها شده است. زندگی هایی که در راهرو فضای مجاز ی به جدایی کشیده می شوند و دلایلی که افسوس را از نهاد آدمی برمی انگیزد.
برچسب‌ها: 
طلاق
فضای مجازی
شبکه های اجتماعی
جدایی
نحوه تولید: 
اختصاصی

منبع: زنانه
تبلیغات
تبلیغات
آخرین مطالب
مشکل ویزا برای دانشجویان ایرانی در آمریکا و کانادا
نسخه SNES بازی Rayman بعد از ۲۴ سال رونمایی شد
سخنان رئیس جمهور درباره بیکاری مانند یک منتقد دانشگاهی است نه یک مقام اجرایی!
استخدام نیروی خدماتی آقا در شرکت اسنپ
نور موبایل کوری و بیخوابی می آورد
عکس جدید پریناز ایزدیار با چهره ای متفاوت
برج خلیفه ساخته شده با اسباب‌ بازی +عکس
نحوه استفاده از موبایل به جای کارت یا همان پول الکترونیکی
توضیحات تکان دهنده درباره دکل گمشده و فرار یک آقازاده !!!
آینده دومین کارخانه بزرگ خودروسازی ایران در ابهام
استخدام دو رده شغلی در کانون پیشگامان نور
آزاده نامداری عکس دست دخترش گندم را منتشر کرد!
فواید داشتن لکسوس در تهران (عکس)
اعلام وصول نامه معرفی وزرای پیشنهادی آموزش و پرورش، ورزش و جوانان و فرهنگ
کاهش فروش خودروهای لوکس در روسیه
زهرا نعمتی در یک پادگان نظامی +عکس
خواننده جنجالی پس از انجام 300 جراحی زیبایی درگذشت + عکس چهره عجیب وی
1504 نجومی‌بگیر در کشور/ حقوق 238 میلیونی یک پزشک/ دیدار مجدد فائزه هاشمی با بهائیان/ تجهیز 258 میلیونی دفتر مدیرعامل بیمه/ خداحافظی نکردن روحانی با وزرای مستعفی/ سرمایه‌گذاری سعودی‌ها در نیروگاه ایرانی
استخدام پخش موادغذایی شاهسوند استان قم
دیدار قد کوتاهترین زن ایرانی با رئیس جمهور + عکس
تبلیغات