طلاق در راهرو فضای مجازی


به گزارش زنان کویر ،فضای مجازی امروزه سکان دار جدایی ها و دلیلی برای از هم پاشیدن خانواده ها شده استو زندگی هایی که در راهرو فضای مجاز ی به جدایی کشیده می شوند و دلایلی که افسوس را از نهاد آدمی برمی انگیزد اما نمونه هایی از این جدایی ها...

طلاق به خاطر آشنایی شوهر با دختران جوان در فیسبوک

زنی با مراجعه به دادگاه دادخواست طلاق خود را به این دلیل ارائه کرد که شوهرم وقتی پای اینترنت می نشیند دیگر حاضر نیست حتی برای شام با منسر سفره بیاید. در واقع شوهرم با فیس بوک ازدواج کرده و این موضوع، کابوس هر شب من است.شوهرم دائما با دخترهای نا آشنا در فیس بوک چت می کند و دیگر خانواده معنایی ندارد.

همسرم هر روز بینی و گونه عمل می کند طلاق می خواهم

چندی پیش مرد جوانی به دادگاه خانواده رفت و در خواست طلاق داد و به قاضی گفت: سه سال است با مهناز ازدواج کرده ام، مهناز همیشه دوست داشت جلب توجه کند اما من اصلا دوست نداشتم وقت همسرم صرف آرایش شود.

یک سال بعد از زندگی مشترکمان پایش را در یک کفش کرد که می خواهد بینی اش را عمل کند.من خیلی مخالفت کردم اما فایده ای نداشت و بالاخره مهناز بینی اش را با وجود مخالفت من عمل کرد. از چند ماه پیش دوباره درگیری های من و مهناز شروع شد، این بار مهناز می خواست گونه هایش را عمل کند، دیگر تحمل این کار را نداشتم.

به او گفتم هر کار کند اجازه این کار را به او نخواهم داد.تا این که یک شب بخاطر این موضوع درگیری شدیدی بینمان پیش آمد و و مهناز وسایلش را جمع کرد و به خانه پدرش رفت.

چند روز بعد تصمیم گرفتم خانه ی پدرش بروم و او را برگردانم. اما وقتی آنجا رفتم در کمال ناباوری دیدم مهناز بعد از رفتن به خانه پدرش عمل جراحی کرده است. اصلا نمی توانم باور کنم مهناز تا این حد سرخود باشد برای همین می خواهم از او جدا شوم.

درخواست طلاق به خاطر نصب نکردن لاین و وایبر

چندی پیش زن جوانی با مراجعه به دادگاه درخواست طلاق داد و به قاضی گفت: شوهرم اصلا اهل تکنولوژی نیست و وقتی من سرم را با اینترنت و لپ تاب گرم می کنم، مرتب غر می زند و مسخره ام می کند که تو بیکاری و خودت را غرق در اینترنت و شبکه های اجتماعی کرده ای.

هر چه به او می گویم برنامه های لاین  وایبر را در گوشی اش بریزد فایده ای ندارد.حتی خودم برایشیک پیچ در فیسبوک باز کردم و با شوق و ذوق به او نشان دادم ولی توجهی نکرد.شوهرم اصلا مثل من نیست و تصمیم به جدایی گرفته ام.

انتهای پیام/

آخرین اخبار
طلاق
فضای مجازی امروزه سکان دار جدایی ها و دلیلی برای از هم پاشیدن خانواده ها شده است. زندگی هایی که در راهرو فضای مجاز ی به جدایی کشیده می شوند و دلایلی که افسوس را از نهاد آدمی برمی انگیزد.
برچسب‌ها: 
طلاق
فضای مجازی
شبکه های اجتماعی
جدایی
نحوه تولید: 
اختصاصی

[ منبع این خبر سایت زنانه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال