http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

کفاشیان: هیچ‌کس حق ندارد علیه داوران صحبت کند


کفاشیان: هیچ‌کس حق ندارد علیه داوران صحبت کند

وبسایت رسمی برنامه نود - رئیس فدراسیون فوتبال گفت: سال‌هاست به انتقاداتی که از داوران می‌شود، عادت کرده‌ایم.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، علی کفاشیان در حاشیه مراسم تقدیر از داوران گفت:‌سال‌هاست به انتقاداتی که از داوران می‌شود عادت کرده‌ایم و هیچ موقع هیچ کسی تعریفی نکرده است.

وی ادامه داد: کاری که اسپانسر انجام داد جهانی بود و در همه جای دنیا این کار انجام می‌شود و ما وظیفه داریم اگر یک صنعت و یک نشان از ما حمایت می‌کند از او حمایت کنیم و به هر نحوی که می‌توانیم باید این زحمت را منعکس و حمایت کنیم تا کاری که خوب و ارزشمند است نشان داده شود تا سایر رقبا هم به میدان بیایند.

کفاشیان تصریح کرد: از داوران و دست‌اندرکاران تشکر می‌کنم. داورانی که اینجا هستند بهترین‌ها هستند و این فرهنگ باید توسط کمیته داوران به سایر داوران انتقال پیدا کند که در این صنعت اینقدر کار انجام می‌شود و با حمایت داوران است که می‌توانیم فوتبال را با این شکل برگزار کنیم.

وی ادامه داد: در فصل گذشته داوران زحمت زیادی کشیدند، هرچند انتقاداتی بود اما باید داوران متحد باشند. من با مدیر نامی‌نو صحبت کردم و قرار شد تا در مراسمی دیگر اتحاد بین اهالی فوتبال و داوران ایجاد شود و متوجه شوند که این خانواده از هم جدا نیستند و همه در یک خانواده در کنار یکدیگر تلاش می‌کنیم و هیچ کسی حق ندارد علیه داوری صحبت کند و داوری هم حق ندارد در مورد بقیه صحبت کند.

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: شاید در یک خانواده اختلاف سلیقه وجود داشته باشد اما از همه می‌خواهم در مصاحبه‌ها و صحبت‌هایشان مسایل را رعایت کنند. وقتی یک مسابقه برگزار می‌شود 95 درصد تصمیمات داور را تائید می‌کند اما 5 درصد هم می‌گویند اگر اینطور قضاوت می‌کرد، بهتر بود.

کفاشیان افزود: داوری که در زمین قضاوت می‌کند حاکم است و کسی نمی‌تواند حکم او را برگرداند. اینجا رشته‌های دیگر نیست که رای را برمی‌گردانند. زیبایی فوتبال هم همین است که بعد از حکم داور رای تغییر نمی‌کند. از کمیته انضباطی هم می‌خواهم 95 درصد حکم اصلی باقی بماند و 5 درصد تغییر داده شود.

رئیس فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: اشتباه در هر کاری طبیعی است اما نباید علیه یکدیگر حرف بزنیم و باید متحد باشیم چون همه از یک خانواده هستیم نه اینکه پشت سر یکدیگر حرف بزنیم.

 

2051

منبع: 90
تبلیغات
تبلیغات
آخرین مطالب
حادثه مرگ بار در شهربازی در استرالیا
نقش اساسی کارت‌های هوشمند ملی در خدمات‌دهی فضای مجازی
رویداد هالووین بازی GTA Online جمعه آغاز خواهد شد
حذف چند کالای اساسی از شمول بازرسی‌های خارجی
تبلیغ شامپوی ناسالم ۳۴۰ هزار تومانی
استخدام منشی خانم جهت شرکت معتبر بازرگانی
فرانس-24: رقابت مبتذل نامزدهای انتخابات آمریکا انتقاد ایران از واشنگتن را تسهیل کرده است
معاون وزیر بهداشت ۸۱ میلیون تومان دریافتی داشته/ رانت ۱۰۰۰ میلیاردی در قراردادهای نفتی
استخدام کارگر برقکار دیپلم یا فوق دیپلم برق صنعتی یا قدرت
کیلیپ فیلم ارتش کشور عراق حاضر هجوم به شهر موصل +( آپارات ) پخش
همایش بزرگ زائران اربعین در قزوین برگزار می شود
استخدام انتشارات جی ۵ در دو ردیف شغلی
استخدام تعدادی برقکار در محدوده شرق و جنوب شرق تهران
استخدام منشی خانم جهت کار در دفتر دکوراسیون و کابینت
محمود مقامی در برنامه حالا خورشید + عکسها و گفتگو
بلایی که زن معتاد سر این خانواده آورد +عکس
حادثه مرگ بار در شهربازی در استرالیا
این گردن بند 34 میلیون دلار قیمت دارد (عکس)
لباس های جالب از نوع ژاپنی +عکس
این افراد واکسن آنفلوآنزا تزریق نکنند
تبلیغات